* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Żona dla Australijczyka (1963)  (Przeczytany 1305 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Żona dla Australijczyka (1963)
« dnia: Maj 17, 2013, 10:57:25 »
Przezabawna komedia będąca okazją do zaprezentowania zespołu Mazowsze w jego najświetniejszych czasach. W celu znalezienia dla siebie żony, do Polski przyjeżdża z Australii zamożny farmer - Polak z pochodzenia - Robert. Potrzeb nie ma wygórowanych: dziewczyna ma być piękna i gospodarna. Gdy ogląda występ "Mazowsza", zwraca uwagę na jedną z chórzystek, Hankę. Na skutek nieporozumienia zostaje ona porwana i umieszczona w willi kapitana, gdzie Robert - przekonany, że jest to dziewczyna "marząca o porwaniach" - więzi ją całą noc. Czy w tej sytuacji może liczyć na romantyczną historię z happy endem? ;)
Reż. Stanisław Bareja. W rolach głównych Wiesław Gołas i Elżbieta Czyżewska.

Zona Dla Australijczyka 1963[/url]

« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2020, 15:19:56 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.