* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: The tenors - Lead with your heart  (Przeczytany 986 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2294
The tenors - Lead with your heart
« dnia: Kwiecień 22, 2013, 04:42:55 »

THE TENORS: LEAD WITH YOUR HEART | "Lead With Your Heart" | PBS
____
The Tenors (wcześniejsza nazwa The Canadian Tenors) - wokalny kwartet z Kanady, w którego skład wchodzą Remigio Pereira, Victor Micallef, Fraser Walters i Clifton Murray (Murray zastąpił Jamiego McKnighta). Śpiewają w stylu pop operowym, który jest melanżem muzyki klasycznej i popu.

____________
Lead With Your Heart pochodzi z albumu o tym samym tytule, wydanego w 2012 roku. Pierwsze piosenka z tego albumu I Belive była motywem przewodnim transmisji stacji telewizyjnej CTV z Olimpiady Letniej w Londynie w 2012 roku.

Pop opera (ang. operatic pop) jest to podgatunek muzyki pop, która wykonywana jest w klasycznym stylu operowym. Również odwrotnie, piosenka, temat lub motyw pochodzący z muzyki poważnej może być przetwarzany na pop. Termin pop opera jest używany najczęściej przez krytyków muzycznych oraz samych jej fanów. Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pop_opera
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 04:41:07 wysłana przez Maryla »

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2294
Odp: The tenors - Lead with your heart
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2013, 06:21:07 »

The Tenors - Hallelujah Live at Starbucks
____
The tenors są bardzo utalentowaną i najwyraźniej bardzo sympatyczną grupą. Podczas pobytu w Vancouver, gdzie koncertowali w lutym 2013 roku, po sesji zdjęciowej dla magazynu Alive wstąpili na kawę do baru kawowego Starbucks i zupełnie spontanicznie zaśpiewali tam jeden ze swoich utworów  http://www.tenorsmusic.com/the-tenors-in-vancouver

____________

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.