* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Montaż ogrzewania podłogowego.  (Przeczytany 2445 razy)

Offline Puella Clara

• Moderatorzy

Offline Brawur

• Użytkownik
Odp: Montaż ogrzewania podłogowego.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2013, 08:21:41 »
Ja się tym wszystkim zajmuje na codzień
Wszystkie twoje filmiki mowią,ze sie interesujesz.
Może razem zrobimy następną łazienkę?

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2013, 23:45:09 »
No to masz szczęście Brawur...wśród tak niewielu kobiet na portalu spotkać od razu dwie, które potrafią wykonać prace remontowe w domu  ;) ;D  Ja na moim CV mogę napisać: wykafelkowałam łazienkę, kładłam laminowane panele podłogowe (jako pomocnik fachowca), wytapetowałam ściany, zmieniałam baterie łazienkowe, no i pomalowałam już chyba z 30 pomieszczeń, łącznie z naprawą powierzchni ścian na naprawdę zawodowym poziomie i dekoracyjnym malowaniem (antyk, marmur), etc. ;D...Co prawda nie mam filmików z YT  ;D  :D Czy przyjmiesz mnie do pracy?  ;D ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2013, 02:09:06 wysłana przez marylaossowska »

Offline Brawur

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2013, 19:38:59 »
Jasne! ale byłby fajny zespoł!

Offline Teofil

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2013, 20:19:14 »
No, to w razie czego możemy zmontować ekipę budowlaną :D

Offline Puella Clara

• Moderatorzy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2013, 20:28:11 »
No to kiedy zaczynamy?
Pytanie tylko, jak się będzie zachowywać męska część ekipy Brawura (o ile się utrzymają przy takiej konkurencji jak Marylka i ja ;) ).
Czy panowie olśnieni widokiem dwóch sprawnych, zdolnych i uroczych pań będą tylko siedzieć i kontemplować, czy chcąc pokazać się od najlepszej strony prześcigać się będą w robocie? ;D

Zastrzeżenie - mogę tynkować, malować, szpachlować, wiercić, kleić, układać rury, podawać herbatę, szlifować, skręcać, przycinać..... ale elektryki nie tykam, bo się boję :D

Offline Teofil

• Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2013, 21:54:39 »
Ciekawiej patrzeć na piękne panie niż na ręce kolegi :D Chyba będziemy podawać herbatę :)

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2013, 22:13:09 »
Hmm, z tym urokiem to mam duże wątpliwości,  bo do takiej pracy to trzeba założyć kombinezon, koniecznie z mnóstwem kieszeni (i jest cały pociapany farbą, bo inaczej się nie da!), czapkę malarską, no i mam wtedy piegi po farbie (bo bez tego nie da się sufitu pomalować), włosy w gipsie albo trocinach, jeśli akurat trzeba użyć krajzegę i generalnie, to wtedy człowiek o wyglądzie mało myśli, tylko chodzi o to, żeby pracę dobrze wykonać. Na damskie uroki więc raczej z mojej strony nie liczcie  :P ;D ;)
Elektryczności? Poza podłączeniem lampy i prostą wymianą gniazdka, też nie tykam - bo do elektyka nie chodziłam, ani papierów SEP nie mam, więc nie ma się co wygłupiać  8) 
A ile dajesz Brawur na godzinę?

« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2013, 19:57:55 wysłana przez marylaossowska »

Offline Brawur

• Użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2013, 08:30:00 »
A nie bedziesz sie spozniac hmmm dolatujac do pracy?

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2013, 19:50:50 »
Eee, chyba nie...bo bym sobie kupiła w sklepiku Army Surplus takie cuś:

I na miejscu jestem w 2 godzinki  ;D ;) A wiesz co to jest?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2013, 19:54:56 wysłana przez marylaossowska »

Offline Aniks

• Użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2013, 14:14:52 »
Ale fajny wątek techniczno-humorystyczny! :)
Choć mi osobiście nieśpieszno do takich prac, to w swoim czasie konsultowałam się z zatrudnionymi przeze mnie fachowcami i podglądałam ich pracę. Panowie chętnie udzielali mi informacji, raczeni posiłkami, kawką i słodkościami. Wiedzę teoretyczną więc jakąś mam. :)

Mieliśmy w łazience zainstalowane ogrzewanie podłogowe, którym rozkoszowaliśmy się przez 10 zimowych sezonów, ale do czasu... Pewnego roku "cudeńka" zaczęły się dziać. Na zewnątrz domu z betonowej podmurówki wokół łazienki sączyła się woda! Po tygodniach śledztwa, zerwaniu terakoty, części glazury, kuciu ścian, by dostać się do rur itp. okazało się, że przyczyną awarii była... malusieńka dziurka pod prawie niewidoczną pajęczynką pękniętej emalii na dnie wanny (powstała za sprawą pewnego "chochlika"). Woda sobie cichutko kapała, przenikała przez szlichtę i zalewała wszystko pod spodem. Koszty naprawy zdemolowanej łazienki i wymiany wanny z obudową  były tak duże, że musieliśmy zrezygnować już z nowego ogrzewania podłogowego. Każdej zimy z tęsknotą wspominamy miłe ciepełko, które grzało nam nie tylko stopki, ale i całą łazienkę.

Marylo, mam nadzieję, że uważasz dobrze przy krajzedze. Toż to "bestia"!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 20:20:23 wysłana przez Aniks »

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.