* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu...  (Przeczytany 1396 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu...
« dnia: Maj 26, 2013, 23:24:38 »
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, Bogu, który jest i który był, i który przychodzi.Bóg jest i jest niezwykły w swojej potędze i miłosierdziu.
Pan kosmosu jest gotowy  słuchać uważnie nas i cierpliwie przebaczać, leczyć, uczyć i obdarzać życiem!
Ile tracą Ci, którym się wydaje, że istnieje tylko materia!
Obraz przedstawia nocne niebo nad Melbourne. Dziękuję chop_186  http://www.flickr.com/photos/mreid/ za użyczenia zdjęcia na licencji Common Creative.
Opublikowane na http://uczensokratesa.blogspot.com/
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2013, 23:35:21 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.