* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Zabiję cię! Prof. Pawłowicz otrzymuje pogróżki od zwalczającego "homofobię"  (Przeczytany 2673 razy)

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
_"Znajdę tylko okazję to cię k...o zabije homofobie pierd...y a biuro wiem gdzie masz dzi...o i twoje dni są policzone szmato" Takiej treści wiadomość na swoją skrzynkę mailową otrzymała od Rafała Sz. Krystyna Pawłowicz. To skutek nagonki z jaką posłanka spotkała się po nazwaniu "Marszu Szmat" marszem szmat.
_
foto: Tomasz Adamowicz

Odbieram to jako efekt tej fali nagonki, jaka mnie spotkała za moje poglądy polityczne i dowód na oderwanie Sejmu od rzeczywistości. W każdej komisji większość ma Platforma Obywatelska i lewica, i one wykorzystują swoje środowiska w mediach do ataku - stwierdziła Pawłowicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl.Parę dni temu stacja TVN24 wyemitowała wypowiedź Krystyny Pawłowicz dotyczącą tzw. Marszu Szmat. Posłanka PiS cytowała treść zaproszenia, gdzie organizatorzy sami siebie nazwali m.in. dziwkami i alfonsami, jednak stacja pokazała tylko wypowiedź Pawłowicz, bez fragmentu, gdzie zastrzega, że cytuje manifest organizatorów. Pawłowicz chce, by "Fakty" opublikowały sprostowanie z przeprosinami i przyznały się do dokonania manipulacji.

Nie wiedziałam że to jest program Jarosława Kuźniara, odmawiałam w odpowiedzi na jego zaproszenia, od kiedy poleciłam mu żeby poszedł do książek. Pani z TVN poprosiła tylko o krótką wypowiedź do telefonu w Sejmie i podstawili mi mikrofon. Udała im się ta manipulacja, ale po raz ostatni. Póki nie zaczną działać uczciwie, ani do TVN-u, Polsatu, ani TVP nie pójdę - komentuje zachowanie stacji posłanka Pawłowicz.

Organizatorzy "Marszu Szmat" zorganizowali inną imprezę: "Sodoma, zdziry i libertyni". Patronat medialny nad akcją wzięło polskie radio "Czwórka".Autor: Samuel Pereira
Żródło: niezalezna.pl
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2013, 23:43:25 wysłana przez Maryla »

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Organizatorami "Marszu Szmat" były Queerowe Centrum Społeczne oraz Fundacja im. Heinricha Boella, pod patronatem radiowej czwórki.

Jak wynika z ulotki reklamującej marsz oraz z tekstu umieszczonego na stronie Fabryki Równości zaproszenie na imprezę towarzyszącą "Marszowi Szmat" zatytułowaną "Zdziry i Libertyni" brzmiało tak:

"…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk)".


Offline Puella Clara

 • Moderator
 • *****
 • Wiadomości: 1353
"Zabiję Cię!" - no jasne, oto jest wypowiedź człowieka miłującego tolerancję i prawo wszystkich do życia zgodnie z własnym ja... Agresja środowisk libertyńsko-lewackich jest zatrważająca!
Widziałam zmanipulowane wypowiedzi poseł Krystyny Pawłowicz od początku tej sprawy. TVN urządził sobie swego rodzaju igrzyska, co jakoś skojarzyło mi się teraz z areną rzymską, na której ginęli pierwsi chrześcijanie...

Organizatorzy Marszu Szmat tłumaczą, jakie to niby szczytne ideały im przyświecały - obrona kobiet zgwałconych przed stygmatyzacją itd. Tylko co oni zrobili??? Jak się poczuły ofiary gwałtu nazwane szmatami, dziwkami, zbereźnicami??? Jestem pewna, że żadna z uczestniczek tego wstrętnego widowiska nie miała nawet do czynienia z osoba dotkniętą tym problemem. Inaczej nie śmiały by się tak obrzydliwie do kamer.
Krystyna Pawłowicz mówiła bardzo sensowne i prawdziwe rzeczy, ale że była podenerwowana całą sprawą, łatwo było podłym manipulantom wyłowić pojedyncze słowa i wmawiać, jaka to posłanka jest be...
Również Szymon Majewski, który znany jest z humorystycznych manipulacji, tym razem pojechał wstrętnie:
MC Dziad & MC prof. poseł Krystyna Pawłowicz "Marsz Szmat"!

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Emocjonalny protest prof. Pawłowicz przeciwko Marszowi Szmat, w którym użyła wyłącznie cytatów ze skandalicznego ogłoszenia organizatorów, jest nadal mielony w mediach. W ramach - zapewne pluralizmu - nie zaproszono jej do programu „Sterniczki” w Polskim Radiu, a zdecydowany sprzeciw posłanki wobec gołych piersi na ulicach oraz pogląd, że nie tą metodą powinno bronić się ofiar gwałtów, nazywany jest w komentarzach głupotą i wyszydzany. Taka nowa demokracja, w której nie znosi się cudzych poglądów. Pawłowicz podniosła głos! Mówi za szybko! Była ordynarna! Elegancki świat lewacki i tefałenowy, którego nie rażą gumowe penisy ani świńskie ryje, aż zachłystuje się z oburzenia. Ordynarna to była manipulacja TVN, czyli wycięcie informacji prof. Pawłowicz, że jedynie cytuje epitety, którymi nazwały siebie same uczestniczki Marszu! Tłumaczenie, że zapraszano słowami "dziwki i dżentelmeni, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, sodomitki i zbereźnicy, bezwstydnice i erotomani, pedały” na imprezę po Marszu, jest jedynie pokrętnym i kłamliwym odwracaniem kota do góry ogonem. To tak jakby wmawiać nam, że różowy przemarsz na Dzień Flagi nie miał nic wspólnego z przemówieniami prezydenta Komorowskiego koło pokracznego rybitwo-myszołowa z białej czekolady.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2013, 05:44:01 wysłana przez Maryla »

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Żałosny ten Majewski, dołączył do tej hucpy... Będzie się kiedyś wstydził. Trzeba bojkotować takich beznadziejnych lizusowskich kabareciarzy na usługach systemu...

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Na odtrutkę po Marszu Szmat i sposobie jaki na niego zapraszano - film z Marszu dla Życia i Rodziny w Warszawie, który odbył się 26 maja 2013 roku:
Marsz dla Zycia i Rodziny w Warszawie, 26.05.2013
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2013, 05:33:44 wysłana przez Maryla »

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Niestety media nie pokażą takiego marszu, a jeśli już by musieli to okaże się, że zmanipulują to jako przemarsz ONR-owców, których było tam ledwie kilku z flagą.

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Wracając do Majewskiego, najwyraźniej nie wyczuwa granicy pomiędzy żartem z kogoś, a próbą zdyskredytowania tejże osoby. Jego błazenada jest na poziomie "dowcipów" Kazimiery Szczuki kpiącej z głosu niepełnosprawnej Madzi Buczek.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2013, 05:37:53 wysłana przez Maryla »

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Mało ambitny facet, który wybiera karierę błazna na dworze...

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Kwiecień 23, 2014, 04:02:04 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3104 | Komentarze: 1

__Rosyjska agencja ITAR-TASS podała we wtorek, że Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) może nałożyć embargo na dostawy owoców, warzyw i jagód z Polski ze względu na niezadowalający poziom bezpieczeństwa tych produktów. 
_

Powołując się na komunikat Rossielchoznadzoru rosyjska agencja pisze, że możliwość zakazu "jest związana z niezadowalającym zapewnieniem bezpieczeństwa fitosanitarnego polskich produktów ogrodniczych dostarczanych do Rosji". Agencja ITAR-TASS podaje, że według danych Rossielchoznadzoru polskie produkty "w wielu przypadkach" stanowiły zagrożenie dla zdrowia rosyjskich konsumentów "w związku ze znacznym przewyższeniem dopuszczalnych maksymalnych norm dotyczących zawartości pestycydów i obecności azotanów". Według tej agencji szef Rossielchoznadzoru Siergiej Dankwert zwrócił się do polskiego ministra rolnictwa Marka Sawickiego z prośbą o wydanie poleceń w celu zmiany na lepsze obecnej sytuacji.

Komunikat rosyjskich służb zapowiada, iż "brak działań zmusi Rossielchozn...
Puella Clara
Marzec 23, 2014, 22:54:06 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3369 | Komentarze: 0


Kamil Stoch z Kryształowa Kulą. Fot. Grzegorz Momot
____Kamil Stoch już w piątek 21 marca zapewnił sobie pierwszą w karierze Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dziś, po ostatnich w sezonie zawodach, które odbyły się w Planicy, dwukrotny polski mistrz olimpijski odebrał nagrodę.

W piątkowym konkursie w Planicy Stoch uzyskał w pierwszej serii 131,5 metra, co dawało mu szóste miejsce. Do prowadzącego Andersa Bardala tracił 4,1 punktu, wyprzedzali go także Andreas Kofler, Gregor Schlierenzauer, Peter Prevc i Severin Freund. W drugiej serii Kamil uzyskał 134 metry i awansował na czwartą pozycję.
____

W niedzielnym, ostatnim konkursie tego sezonu Pucharu Świata w Planicy Kamil Stoch w pierwszej serii prowadził po najdłuższym w konkursie skoku - 139 m! Po drugim skoku (136 m) ostatecznie zajął czwarte miejsce, do trzeciego Andersa Bardala tracąc zaledwie 0,1 punktu.  Na 13. pozycji znalazł się Piotr Żyła, zaś na 15. Maciek Kot. Na "pudle" uplasowali się kolejno Prevc, Freun...
Marzec 20, 2014, 13:07:32 wysłana przez Teofil | Wyświetleń: 2579 | Komentarze: 1

___
Na temat zagrożenia ze strony rosyjskiego reżimu wobec sąsiednich krajów wiemy już od czasu wojny gruzińskiej. Wtedy słowa Lecha Kaczyńskiego przestrzegające przed apetytami Rosji traktowane były jako przesadne panikowanie. Politycy PO, w naiwności uznali, że Rosja jest już niegroźna i można z nią budować normane stosunki. Ta polityka doprowadziła do zaniedbań prowadzących do praktycznego rozbrojenia poskich sił zbrojnych. Nawet katastrofa w Smoleńsku nie otrzeźwiła naiwnych polityków, którzy w imie nowej przyjaźni z Rosją nie chcieli zadawać niewygodnych pytań i uciszali, albo ośmieszali wszystkich, którzy podważali wygodną wersję rosyjską.

Taka polityka udawania, że się nie dostrzega zagrożenia sprawiła, że rządzący nie zrobili nic, aby wzmocnić polskie siły zbrojne, a wiele wskazuje na to, że wręcz znacznie je w tym czasie osłabili. Nie zwracali też uwagi na wyjątkowo agresywne i prowokacyjne manewry wojskowe przy polskiej granicy, podczas których wyraźnie ćwiczono atak na Polskę.

Dopiero kryzys ukraiński pokazał, że Rosja niczym kr
...
Puella Clara
Marzec 06, 2014, 16:09:47 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3203 | Komentarze: 0

Serwery GTS Polska____Nie ma dowodów, że wybory w Polsce są fałszowane. Karty do głosowania są błyskawicznie niszczone, nie można więc dokonać żadnych weryfikacji. Centra obliczeniowe pracujące dla Państwowej Komisji Wyborczej są dla opinii publicznej czarną dziurą, a członkowie komisji uczą się demokracji od Rosjan, jeżdżąc do Moskwy na szkolenia. Prof. Krystyna Pawłowicz wystosowała do przewodniczącego PKW oficjalny list z pytaniami.____

"Nieważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy" – mawiał z rozbawieniem Józef Stalin i był bardzo spokojny o wyniki wyborczych decyzji narodu radzieckiego. Instytucje, które mu to zapewniały przeniosły swoją ekspertyzę w wiek XXI. Przy czym nie tylko o Rosję chodzi.
Głosy w polskich wyborach formalnie liczy Państwowa Komisja Wyborcza, ale potem dane trafiają na serwery firmy rosyjskiej. Teoretycznie niezupełnie rosyjskie, bo GTS Polska i Internet Partners to firmy polskie, tyle że mają rosyjskich udziałowców i szefów z firmy-matki GTS, zatru...
Puella Clara
Luty 15, 2014, 15:38:45 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 4840 | Komentarze: 5


Zbigniew Romaszewski. Fot. Przemek Wierzchowski
____13 lutego w Warszawie w wieku 74 lat zmarł Zbigniew Romaszewski, legenda opozycji antykomunistycznej, działacz Komitetu Obrony Robotników i Solidarności, twórca podziemnego radia "Solidarność", wieloletni senator. Odszedł w pełni sił, w wyniku powikłań po zachłyśnięciu. Postać wielce zasłużona, nietuzinkowy polityk, który do końca bronił własnych przekonań, działał zgodnie z sumieniem, stawał po stronie pokrzywdzonych i angażował się w ważne sprawy.

Pogrzeb Zbigniewa Romaszewskiego odbędzie się w czwartek 20 lutego. Msza żałobna o godzinie 13 w Katedrze Warszawskiej, a sam pogrzeb na Powązkach Wojskowych. Czy jednak Ratusz zezwoli na pochowanie wielkiego działacza na początku Alei Zasłużonych na Powązkach, zaraz obok Kuklińskiego, Kuronia, Kołakowskiego? Jak wynika ze słów jego córki, dziennikarki Agnieszki Romaszewskiej-Guzy, urzędnicy HGW robią problemy.
____

"Nawet jeszcze i teraz nie jest pewne (w każdym razie tak wynikało ze słów urzędniczki z którą ...
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 19
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.