* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Bogusław Mec i Małgorzata Matracka - Przyjaciele po to są  (Przeczytany 1182 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
_
Bogusław Mec (1947-2012) był nie tylko piosenkarzem i kompozytorem, ale i artystą plastykiem. Zadebiutował w 1969 r. na Łódzkiej Giełdzie Piosenki, otrzymując nagrodę główną, nagrodę publiczności i wyróżnienie specjalne jury. W latach 1969-1972 występował w łódzkich klubach studenckich - jego znakiem firmowym był czarny kapelusz i długi płaszcz. W latach 80. koncertował w USA, ZSRR, Jugosławii, Hiszpanii i NRD.
_
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 08:46:28 wysłana przez admin »

Offline Aniks

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 394
Odp: Bogusław Mec i Małgorzata Matracka - Przyjaciele po to są
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2013, 16:56:39 »
Bardzo ładny utwór :)

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.