* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Podstępne druhny - Revenge of the Bridesmaids (2010)  (Przeczytany 1330 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Podstępne druhny - Revenge of the Bridesmaids (2010)
« dnia: Maj 28, 2013, 06:18:44 »

Podstępne druhny (2010) Cały film Więcej filmów na allfilm.pl
_
Dwie mieszkające w Nowym Jorku przyjaciółki, Abigal i Parker wybierają się do rodzinnego miasteczka w Luizjanie na rocznicę ślubu rodziców jednej z nich. Na miejscu dowiadują się, że ich dobra znajoma Rachel rozstała się z Tonym, miłością swojego życia. Mężczyzna żeni się z próżną i pewną siebie Caitlyn. Na domiar złego Rachel, mimo że Caitlyn odbiła jej ukochanego, zgodziła się zostać druhną rywalki. Przyjaciółki postanawiają nie dopuścić do ślubu. Zostają druhnami panny młodej by skuteczniej sabotować uroczystość.
_

Reżyseria: James Hayman
Scenariusz: Mark Amato, David Kendall, Stephanie Phillips, Bob Young
W rolach głównych: JoAnna Garcia Swisher, Chryssie Whitehead, Virginia Williams, Lacey Minchew, Beth Broderick, David Clayton Rogers, Brittany Ishibashi

« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2020, 15:01:06 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.