* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: W Niemczech też każą się "odczepić od kanclerz"  (Przeczytany 2898 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
W Niemczech też każą się "odczepić od kanclerz"
« dnia: Maj 31, 2013, 00:35:09 »
W obronie Angeli Merkel występuje mainstreamowy redaktor i tajny współpracownik Stasi.W Niemczech tworzy się front obrony dobrego imienia kanclerz Angeli Merkel. Szefowej prawicowego, konserwatywnego i chadeckiego CDU przyszedł w sukurs Gregor Gysi – lider Lewicy w Bundestagu, były członek SED, czyli wschodnioniemieckiej partii komunistycznej i tajny współpracownik Stasi działający pod pseudonimem „Notariusz”.

Jak zacytował Gysiego lewicowy tygodnik „der Spiegel” - zarzuty pod adresem Merkel opisane w głośnej biografii kanclerz pt. „Pierwsze życie Angeli M.” są dla niego „debilizmem”. A więc ni mniej ni więcej kazał się "odpieprzyć od kanclerz".

A są to ciężkie zarzuty wobec Merkel, która dotąd miała nieposzlakowaną opinię „opozycjonistki” enerdowskiej. Autorzy biografii dowiedli tymczasem bezspornie, że Merkel aż do zjednoczenia obu części Niemiec była lojalną obywatelką NRD i opowiadała się za utrzymaniem niemieckiego państwa „robotników i chłopów” w separacji od RFN.

Wcześniej była umocowana wysoko w strukturach FDJ – Wolnej Młodzieży Niemieckiej, związku odpowiedzialnego z ramienia SED za wciskanie młodym ludziom do głów założeń marksizmu-leninizmu.

Gysi w zasadzie nie odnosi się do zarzutów, mówi ogólnie, że są „nonsensowne”, bo przecież NRD była... normalnym państwem.
W obronę zaangażował się też Stefan Kornelius, szef działu zagranicznego dziennika „SĂźddeutsche Zeitung”. Informacje o Merkel nazwał "odgrzewanym sosem", czyli po polsku "odgrzewanym kotletem".

Redaktor Kornelius w Polsce kojarzony jest z wazeliniarską w swej istocie biografią Angeli Merkel, pt. „Angela Merkel - kanclerz i jej świat”, w której wykazał, że Merkel ma częściowo polskie korzenie. Posłużyło to Donaldowi Tuskowi do kolejnej PR-owskiej próby popisania się swoimi doskonałymi relacjami z kanclerz, którą nauczył podczas brukselskiego szczytu (pewnie nie ma tam zbyt wiele do roboty) poprawnie wymawiać nazwisko jej dziadka – Kazimierczak.

Front obrony kanclerz Merkel do złudzenia przypomina to co się dzieje w Polsce, gdy z zakurzonych archiwów wyjdzie na światło dzienne jakaś niezbyt chlubna informacja o ważnym polityku. Od razu pojawia się stado peerelowskich czynowników i mainstreamowych publicystów próbujących przekonywać, że PRL była normalnym państwem. Od razu zabiera głos redaktor naczelny pewnej gazety, który od 24 lat próbuje wszystkich pouczać.

Na szczęście trudno jest zakrzyczeć prawdę, a jeszcze trudniej ją ukryć. I podobnie jak w Niemczech także w Polsce – były tajny współpracownik komunistycznej policji państwowej i nawet najbardziej znany redaktor, nie dadzą rady napisać historii na nowo.

Źródło: http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-slawomira-sieradzkiego/54757-w-niemczech-tez-kaza-sie-odpieprzyc-od-kanclerz-w-obronie-angeli-merkel-wystepuje-mainstreamowy-redaktor-i-tajny-wspolpracownik-stasi

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Maj 02, 2014, 14:47:00 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 9183 | Komentarze: 0  Uwaga! Bardzo drastyczne obrazy, klip CNN

Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie, terrorystyczna sunnicka organizacja, umieszcza zamordowanych przez siebie ludzi na krzyżu.
Uważają się za przedstawicieli Boga, a kto im się przeciwstawia zasługuje na najwyższą karę. Organizacja winna jest wielu zbrodni przeciwko ludzkości, masowych mordów chrześcijan, szyitów a nawet sunnitów z innych ugrupowań. Sytuację w Raggad, mieście opanowanym przez ISIS przedstawia film.

Informacje o grupie ( Wikipedia).

Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie.Sztandar Islamskiego Państwa w Iraku
___
Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie (ar.: الدولة الاسلامية في العراق والشام‎; "ad-Dawla al-Islāmiyya fi al-'Irāq wa-sh-Shām"; "Islamic State of
...
Kwiecień 23, 2014, 00:45:35 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 4194 | Komentarze: 0


Po lewej zdjęcie z 2013 roku, po prawej w 1986. (CNN)

William James Vahey zaczął pracować jako nauczyciel 1972 roku i przyłapany na posiadaniu zdjęć nieprzytomnych chłopców w wieku 12 - 14 lat, przyznał,  że molestował dzieci przez całe życie dając im wcześniej tabletki nasenne.

Agentka  FBI w Houston Shauna Dunlap oświadczyła, że to może być przypadek absolutnego "rekordzisty" w liczbie molestowanych chłopców.Sprawa wyszła na jaw, kiedy Vahey zwolnił pokojówkę w ubiegłym roku za kradzież. Pokojówka zgłosiła się potem ze skradzionym pendrive zawierającym zdjęcia molestowanych dzieci do szkoły gdzie uczył - American Nicaraguan School. Okazało się, że jest tam ponad dziewięćdziesiąt zdjęć z datami od 2008 roku.

Vahey podróżował i uczył w wielu szkołach. Według FBI były to:

- American Nicaraguan School in Managua, Nicaragua (2013-2014)
- Southbank International School in London, United Kingdom (2009-2013)
- Escuela Campo Alegre in Caracas, Venezuela (2002-2009)
- Jakarta Internat...
Kwiecień 06, 2014, 19:28:56 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 11574 | Komentarze: 10

Jest taki werset w Apokalipsie.
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
(Apokalipsa (Objawienie) 13:16, Biblia Tysiąclecia)
Totalitarne państwo Antychrysta pozbawia możliwości funkcjonowania w społeczeństwie wszystkich, którzy nie opowiedzieli się zdecydowanie za nim.
Największym przestępstwem jest być chrześcijaninem ...

Amerykańscy Geje zbliżają się do tego "ideału". Właśnie wymusili rezygnację Brendana Eich, nowego prezesa Fundacji Mozilla.Eich był twórcą języka javascript i z Fundacją Mozilli związany od początku. Był jej współzałożycielem w 1998 roku.
Na czym polegała jego zbrodnia?
Otóż przekazał na konto organizacji promującej pozostawienie nazwy małżeństwa dla par heteroseksualnych 1000 USD.
Referendum zostało wygrane ale Sąd uchylił jego wynik ...

Dlatego zdaniem totalitarystów z LGBT nie powinien mieć pracy!

W imieniu Fundacji samokrytykę godną stalinowskich czasów złożyła Michell Baker:

[img]http://news.bb...
Kwiecień 04, 2014, 18:27:50 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 5623 | Komentarze: 0

Transkrypcja po angielsku.

Russian Ambassadors to meet Vladimir Putin's objectives on Ukraine within UN

Można posłuchać jak trudno im było przekonać nawet państwa afrykańskie do głosowania w ONZ  za aneksją Krymu przez Rosję.
Humor im dopisuje...
Zaczyna się od omówienia starań obu by ich afrykańscy gospodarze poparli Rosję. Udało się tylko w Zimbabwe. Tamtejszy ambasador zapowiada, że załatwi jeszcze uznanie Osetii i Abchazji. Obaj przeklinają często i kpią z ze strachu Europy przed dalszą agresją Kremla. Zapowiadają zajęcie Wenecji, Katalonii i zastanawiają się co zrobić z Rumunią i Bułgarią.
Czuć poczucie siły i szczerą pogardę dla Europejczyków.
Kwiecień 03, 2014, 04:30:39 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 3740 | Komentarze: 0Wydawało się, że po  obrazach pokazanych przez przez satelity australijskie, chińskie i francuskie dużych obiektów w domniemanym rejonie upadku Boeinga, rozwiązanie jest blisko. Niestety wydobyte szczątki okazywały się śmieciami lub nawet martwymi stworzeniami morskimi. Praktycznie jedynym dowodem upadku MH370 do Oceanu  Indyjskiego są pingi wysyłane do satelitów Immarsat.Ping to tylko sygnał typu  jestem i odpowiedź słyszę. Taki uścisk dłoni automatycznych systemów bez wymiany informacji. Specjalistom z firmy satelitarnej udało się wydobyć dodatkowe informacje dzięki metodom stosowanym na przykład w astronomii. Wykorzystano zjawisko zmiany częstotliwości sygnału w zależności od prędkości wysyłającego fale, tak zwany efekt Dopplera.
Śladów samolotu szuka imponująca flotylla supernowoczesnych samolotów. a ostatnio nawet brytyjski atomowy okręt podwodny klasy Trafalgar z zaawansowanym technologicznie sonarem.
 Już wkrótc...
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 8
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.