* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Polish buttons/links:
NOWY WĄTEK = New Post
Strony = Pages
Do góry = Go top
Do dołu = Go bottom
Przeczytaj więcej = Read more
Napisz komentarz = Write comment
Poniżej przegląd wątków w tym dziale = Bottom is show a part of posts in this board (presentation).
___Strona główna = Home
Szukaj = Find
Profil =Profile
Użytkownicy = Members
Zaloguj się = Login
Wyloguj się = Logout

Autor Wątek: "Casper, the friendly ghost (1945)"  (Przeczytany 1072 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
"Casper, the friendly ghost (1945)"
« dnia: Maj 31, 2013, 21:49:31 »
Chcesz oglądać , kliknij obrazek:). Uwaga angielski. Dla dużych dzieci uczących się angielskiego:)

Casper's First Christmas
               
Kacper i przyjaciele (ang. Casper the Friendly Ghost) – serial animowany wyprodukowany przez wytwórnię Harveytoon. Postać została stworzona w latach 40. przez Seymoura Reita i Joego Oriola.

Serial opowiada o Kacperku, przyjaznym duszku, który wśród wszystkich ludzi chce zdobyć przyjaciół. Najczęściej boją się go dorośli, nawet zwierzęta, a dzieci stają się jego przyjaciółmi. Oprócz sympatycznego duszka są jeszcze inne postacie takie jak: mysz Herman, kot Makary, Wendy, mała dobra czarownica, Spooky, mały duszek, Richie Rich, mały Huey, mała Audrey, Żółw Tommy, Zając Moe i inne.

Serial był emitowany w TVP1 w 1992 w Wieczorynce oraz na TVP2 w 1994 roku pod tytułem Kacper i jego przyjaciele i w telewizji Puls jako Kacper i przyjaciele (w wersji lektorskiej). W rolę lektora wcielił się Janusz Szydłowski. Kacper był również emitowany na nieistniejącym już RTL7 oraz co dosyć istotne Kacper i przyjaciele był pierwszym serialem wyemitowanym przez tą stacje w dzień jej pierwszego nadawania na antenie. Od 22 kwietnia 2013 roku serial jest emitowany w TV Puls 2.
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2015, 20:31:27 wysłana przez admin »