* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Nadzieja ... Jeśli mamy odwagę przyjąć Obecność, staje się czymś codziennym:)  (Przeczytany 1413 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217


Dziękuję Randy Wick za udostępnienie zdjęcia na licencji Creative Common.
Opublikowane na http://uczensokratesa.blogspot.com/

Offline Puella Clara

  • Moderatorzy
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Pięknie skomponowałeś Słowo z obrazem, Filozofie :)
Zastanawiałam się nad tym cytatem Pisma, niesie w sobie tak ważny przekaz pełen nadziei! Tak! Powinniśmy się modlić o Światło i Mądrość, a zaowocuje to wspaniałym pokojem, odnalezieniem się w życiu doczesnym, ale przede wszystkim świadomością, dokąd powinniśmy podążać... Do pełnej jedności z Bogiem w życiu przyszłym.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.