* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Urszula - "Dmuchawce, latawce, wiatr"  (Przeczytany 1376 razy)

Offline Aniks

• Użytkownik
Urszula - "Dmuchawce, latawce, wiatr"
« dnia: Czerwiec 10, 2013, 17:08:57 »
____
Piękna, niezapomniana piosenka, o kojącej, łagodnej melodii. :) Utwór "Dmuchawce, latawce, wiatr" został wydany w 1983 roku. Podkład instrumentalny do piosenki gościnnie zagrał zespół Budka Suflera, u boku którego Urszula wówczas koncertowała.
____
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 08:50:19 wysłana przez admin »

Offline Puella Clara

• Moderator
Odp: Urszula - "Dmuchawce, latawce, wiatr"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2013, 17:41:57 »
Piękna piosenka, cudowny załączony klip! Dzięki, Aniks. :)
Aż chciałoby się poleżeć na łące, popatrzeć w niebo, wsłuchać się w dźwięki natury, poczuć woń trawy i dzikich kwiatów...

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2013, 19:04:53 »
Jedna z niewielu piosenek, która nieomal od pierwszych taktów przywołuje obrazy w mojej głowie....przenosi mnie lekkością i srebrzystością dźwięków gdzieś tam w łąki, w gorące lato - tam, gdzie właśnie latawce i dmuchawce. Nieśmiertelnie piękna jest ta piosenka. Dziękuję Aniks, że ją przypomniałaś.  ;D...a ja dla Ciebie mam też o latawcach  ;) Z podobnego okresu, była także przebojem, chociaż "kudy jej tam" do piosenki Urszuli  ;D ;D

Wawele & Jan Wojdak - Biały latawiec (oficjalny teledysk)

Offline Aniks

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2013, 16:50:53 »
Dzięki :) Zawsze lubiłam zespół Wawele, a w szczególności utwory "Biały latawiec", "Nie szkoda róż" i inne

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.