* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Promocja antypolskiego serialu w TVP  (Przeczytany 3013 razy)

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Promocja antypolskiego serialu w TVP
« dnia: Czerwiec 11, 2013, 03:58:16 »
_TVP zapowiedziała emisję niemieckiego serialu „Nasze matki, nasi ojcowie”. Serial jest w sposób całkiem jednoznacznie paszkwilancki i obelżywy dla Polski i Polaków, a w szczególności wobec żołnierzy Armii Krajowej. Emisja nastąpi w trzy kolejne dni: 17, 18, 19 czerwca.
_
foto: materiały prasowe

W pierwszych dniach czerwca Telewizja Polska poinformowała, że pokaże w tym miesiącu kontrowersyjny niemiecki film „Nasze matki, nasi ojcowie” („Unsere MĂźtter, unsere Väter”), który ukazuje II wojnę światową przez pryzmat losów młodych berlińczyków. Produkcję niemieckiej telewizji ZDF krytykowano w Polsce za przedstawianie partyzantów z AK jako antysemitów. „Polski widz sam oceni niemiecki serial” – tłumaczy swoją decyzję kierownictwo TVP, która jest utrzymywana z publicznych pieniędzy.

Niemiecki serial opowiada o wojennych perypetiach pięciorga młodych mieszkańców Berlina w przeddzień ataku na Związek Radziecki w czerwcu 1941 roku. W jego trzecim odcinku przedstawiając okupację niemiecką w Polsce, ukazano wyraźnie przerysowane antysemickie postawy w polskim ruchu oporu.
Takie podejście do tematu wywołało burzę w polskich mediach. Z oficjalnym protestem wystąpił ambasador RP w Berlinie. Natomiast ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf apelował do firmy Music Box Films, która planuje dystrybucję w USA niemieckiego filmu "Nasze matki, nasi ojcowie", o wycofanie się z jego emisji. Ambasador zaznaczył, że obraz ukazuje w fałszywym świetle żołnierzy Armii Krajowej. Schnepf przekazał dziennikarzom list, który 10 kwietnia napisał do Eda Arentza, dyrektora firmy Music Box Films. Zamierza ona pokazać film "Nasze matki, nasi ojcowie" ("Unsere MĂźtter, unsere Väter") w kinach w największych miastach USA, a następnie udostępnić kanałom telewizyjnym i rozpowszechniać na DVD.

W połowie kwietnia, po emisji serialu w Niemczech, przed siedzibą korespondenta telewizji ZDF w Warszawie odbył się protest, w którym wzięli udział m.in. byli żołnierze AK. Manifestanci domagali się przeprosin ze strony tej telewizji na ręce Światowego Związku Żołnierzy AK. - Nie było „polskich obozów śmierci” – były niemieckie obozy śmierci, zbudowane na terenie okupowanej przez Niemców Polski, utworzone i kierowane przez Niemców, w imieniu państwa i narodu niemieckiego – mówił wówczas jeden z manifestujących.

- Nie widzę wytłumaczenia, dlaczego niemiecki film „Nasze matki, nasi ojcowie” propagujący kłamstwa na temat polskich bohaterów miałby być puszczony w polskiej telewizji – komentuje informację o zaplanowanym pokazie filmu historyk prof. Jan Żaryn. - Przecież ten film przenosi odpowiedzialność z Niemców, a żołnierzy AK prezentuje jako antysemitów. Dlatego powinniśmy się przed tym bronić - nie wolno przeinaczać historii. Uważam, że państwowe instytucje powinny dbać o wizerunek kraju. Telewizja publiczna ma w swoim statucie misyjne zadania. Nie powinna promować antypolskich dzieł, niezależnie od tego, przez kogo zostały wyprodukowane i z jaką intencją. Niemiecki film w ogóle nie porusza sprawy ratowania żydów przez Polaków, którym za to groziła kara śmierci. Symbolem poświęcenia życia dla ratowania drugiego człowieka jest rodzina Ulmów - za pomoc w ratowaniu żydów zostali zamordowani małżeństwo Ulmów - Józef i Wiktoria oraz ich siedmioro dzieci. O tym jednak w niemieckim filmie nie ma ani słowa – zauważa profesor.

Przedstawiciele organizacji Reduta Dobrego Imienia napisali do szefa TVP Juliusza Brauna list następującej treści: "Szanowny Panie Prezesie, W imieniu członków Reduty Dobrego Imienia/Polish League Against Defamation wyrażam nasze oburzenie wywołane decyzją emisji w Telewizji Polskiej niemieckiego serialu „Unsere MĂźtter, unsere Väter”.
Prócz oburzenia decyzja ta wywołuje również zdziwienie, gdyż przekłamania tego filmu są już znane i jego emisja w Niemczech wywołała interwencję polskiej ambasady. Zdziwienie budzi fakt, że w nienajlepszej sytuacji finansowej TVP decyduje się na zakupienie tak obelżywej dla Polaków produkcji. Żadne z tłumaczeń, które jesteśmy w stanie przewidzieć, nie da się obronić przed zdrowym rozsądkiem. Czy zapowiadana emisja tego osławionego serialu ma być wypełnianiem misji telewizji publicznej? Jak może z nią nawet współgrać coś tak jawnie obraźliwego dla polskości? Czyżby emisja „Unsere MĂźtter, unsere Väter” była pomyślana jako przeciwwaga dla najlepszego polskiego serialu „Czas honoru”? Docenianego, co nieczęste, zgodnie przez krytykę, widzów, a i historyków również?” – pytają działacze społeczni. „Stanowczo żądamy odstąpienia od planu emisji na falach polskiej telewizji państwowej tego antypolskiego filmu”

Reduta Dobrego Imienia/Polish League Against Defamation jest inicjatywą społeczną działającą przy Towarzystwie Patriotycznym, do którego przystąpiło ponad 2000 osób z całego świata. Celem Reduty Dobrego Imienia jest mobilizacja opinii publicznej w celu propagowania prawdy o Polsce i Polakach, a zwłaszcza o ich udziale w II wojnie światowej, która to prawda jest obecnie tak często fałszowana w światowych mediach.

Powiedzieć, że decyzja o pokazaniu niemieckiego serialu przez polską telewizję jest kontrowersyjna, to łagodne określenie. Serwowanie na największej antenie nawet w publicystycznej oprawie niemieckiej propagandy historycznej polskim widzom, z których starsi jeszcze sami pamiętają, jak było naprawdę - to posunięcie trudne do zrozumienia. Stawia bowiem w wyjątkowo niezręcznej sytuacji wszystkich Polaków protestujących przeciw serialowi. Teraz - niemieccy publicyści - mogą śmiało pisać: Cóż złego jest w naszym serialu, skoro sami go pokazujecie?!

Jeśli już TVP koniecznie chciała zorganizować dyskusję dla zainteresowanych - miała do tego kilka kanałów tematycznych - w tym TVP Historia, czy TVP Kultura. Najwyraźniej jednak nie o dyskusję i nie o prawdę historyczną tu chodzi, a o widowisko, skandal i słupki oglądalności. Tylko co to ma wspólnego z misją mediów publicznych?

Źródło:
http://www.press.pl
http://www.fronda.pl
http://www.niezalezna.pl
http://www.kresy.pl

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2013, 07:12:18 wysłana przez Maryla »

Offline łukasz_marek

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 128
Odp: Promocja antypolskiego serialu w TVP
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2013, 14:28:21 »
Och ! ta Marylka...jak mam chwilkę, to przeglądam nieraz wpisy Marylki, które zawsze były trafne i pokrywały się z moimi spostrzeżeniami...zawsze miałem chęć coś dodać, ale tak na prawdę to Marylka zawsze wszystko w nich poruszyła. Tak samo i teraz....dziękuję Marylko za takie tematy, które zawsze do mnie trafiały i niemal w 100 % pokrywają się z moim rozumowaniem. Masz nosa !!!...wiesz co ważne i jak do tego podejść !....zawsze zastanawiałem się dlaczego nie jesteś w polityce ?, ale wytłumaczyłaś mi to kiedyś. Twoje szlachetne podejście do spraw Polskich zawsze mnie intrygowało. Mogę tylko dodać od siebie, że jest to niewyobrażalna wręcz bezczelność i chamstwo sugerowanie właśnie przez Niemców antysemityzmu Polaków. Dziś potomkowie SSmanów, gestapowców, wermachtowców i innych zbrodniarzy kręcą film o antysemityzmie Polaków...jeszcze trochę i popłaczą się, lejąc SSmańskie i gestapowskie łzy nad losem Żydów. A co na to sami Żydzi ?!!!...milczą?!!...to znaczy co???, wierzą Niemcom ???, czy to dla nich niewygodny temat ?, bo przecież pieniądze należne Polsce w ramach odszkodowań za zrujnowanie Polski przejęli Żydzi, choć to była i tak kropla w morzu za to co zrobiono Polsce. A może dlatego milczą, że pieniądze, które potrzebne były Hitlerowi na uzbrojenie Niemiec pochodziły z żydowskich pożyczek ?!!!, a bogaci Żydzi aprobowali likwidację biedniejszego żydostwa ?!!!. Dziwne to "braterstwo" Żydów z Niemcami....może to jednak prawda z tym przedsiębiorstwem "Holokaust" ?. Z jednej strony biedni, pokrzywdzeni i nieszczęśliwi Niemcy, których "wypędzono", a z drugiej Żydzi, na których "Polacy dopuścili się holokaustu". Oczywiście ludobójstwo dokonane przez mafię żydowsko-rosyjską na oficerach i inteligencji polskiej i Polakach, to "wymysł Polaków" - "nieprawda". Czytałem kiedyś taki wywiad, w którym opowiedziano taką historię; rodzina polska z narażeniem życia uratowała grupę Żydów przed Niemcami, dając im żywność i schronienie. Byli to zamożni ziemianie. Z chwilą wkroczenia wojsk sowieckich, ci sami Żydzi wraz z sowietami wymordowali tą rodzinę, a majątek przejęli w swoje łapy. Jakież było ogromne zdziwienie i zaskoczenie dla tej polskiej rodziny, gdy Żydzi obrócili się przeciw nim...niewyobrażalna historia !. Dziwna postawa Żydów, którym ani na myśl nie przyjdzie opuszczenie Polski, kurczowo się Jej trzymając, pomimo "antysemityzmu" panującego tutaj, a jednocześnie plują na Polskę po całym świecie. Nie bez kozery...moje przywitanie na onecie brzmiało; Szalom Darogije Kameraden !:))
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2013, 19:05:46 wysłana przez Maryla »

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Promocja antypolskiego serialu w TVP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2013, 20:14:29 »
Niemiecki serial nie tylko nie ma nic wspólnego z prawdą historyczną i przedstawia kłamliwy, spaczony obraz Polski i żołnierzy Armii Krajowej, lecz najzwyczajniej łamie prawo. Zawiadomienie do prokuratury złożyli przedstawiciele polskich organizacji kombatanckich - członkowie struktur Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych w przesłanym do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta zawiadomieniu oskarżają władze Telewizji Polskiej o „publiczne pomówienie, zniesławienie i oskarżenie setek tysięcy zmarłych i żyjących członków AK oraz w konsekwencji milionów Polaków”.

Dziwi mnie natomiast zupełne milczenie na ten temat partii politycznych....może coś umknęło mojej uwadze, ale nie widziałam ani jednego protestu - nie wypowiedział się na tamat pomysłu emisji tego fałszującego historię II wojny światowej serialu nikt z PiS, nikt z SP, ani żadnej innej partii. W mojej opinii powinni już dawno interweniować w KRRiT  oraz u prezesa TVP Juliusza Brauna i bić na larum w mediach. Nie rozumiem dlaczego w ich gestii zainteresowania nie leży antypolskie zachowanie decydentów TVP....inaczej przecież nie można decyzji o emisji tego serialu nazwać.No wreszcie doczekałam się reakcji polityków 17 czerwca! 

Cytuj
Posłowie PiS domagają się dymisji prezesa TVP Juliusza Brauna za dopuszczenie do emisji niemieckiego serialu "Nasze matki, nasi ojcowie". Według polityków PiS serial jest "kłamliwy i antypolski".

- Jest czymś niespotykanym, żeby telewizja publiczna emitowała film, który zawiera kłamstwa dotyczące naszej przeszłości (...). Prezes telewizji publicznej powinien odejść ze swojego stanowiska. To jest dyskwalifikacja dla prezesa Brauna, jeżeli dopuszcza do tego, żeby telewizja kupiła niemiecki film propagandowy i emitowała go o godzinie 20.20 w TVP1 - powiedział na konferencji prasowej szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. Według niego "serial w sposób kłamliwy pokazuje zdarzenia, jakie miały miejsce podczas II wojny światowej, w sposób kłamliwy opisuje działalność Armii Krajowej". - To wynik prowadzonej od wielu lat niemieckiej polityki historycznej, w której sprawcy tragedii milionów ludzi przedstawiają się w roli ofiar - dodał Błaszczak.

Poseł Dariusz Piontkowski ocenił, że emisja serialu jest symbolem tego, że polski rząd unika prowadzenia polityki historycznej.
Z kolei poseł Maciej Łopiński podkreślił, że do odwołania prezesa TVP wystarczy wniosek ministra skarbu albo rady nadzorczej TVP i decyzja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. - Na razie aktywność rządu sprowadza się do apeli wystosowanych przez ambasadora Polski w Niemczech i ambasadora w Stanach Zjednoczonych (...). Nie ma 'ambasadora polskiego' w Warszawie, to bardzo widać w tej chwili. Nie ma kto apelować do prezesa telewizji polskiej, aby odmówił emisji serialu - powiedział. Tłumaczenie, że film jest emitowany po to, żeby Polacy mogli sobie wyrobić opinie, jest tak samo pokrętne jak tłumaczenie, że telewizja publiczna powinna zacząć wydawać "Mein Kampf", żeby Polacy mogli sobie wyrobić opinię - dodał poseł PiS.

Z kolei europoseł Ryszard Czarnecki zapowiedział, że politycy PiS w Parlamencie Europejskim będą zabierali głos ws. emisji serialu pokazując jednocześnie "niemiecką polityki historyczną". http://wiadomosci.wp.pl

Więcej tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,PiS-Braun-do-dymisji-za-dopuszczenie-do-emisji-niemieckiego-serialu,wid,15740168,wiadomosc.html
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2013, 23:31:04 wysłana przez Maryla »

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Promocja antypolskiego serialu w TVP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2013, 23:28:35 »
Jeszcze kilka dodatkowych refleksji...

Polaków ciągle się przekonuje, żeby nie spoglądali w przeszłość, by patrzyli jedynie w przyszłość, że historia nie jest istotna i nie ma potrzeby się nią zajmować, bo przecież budujemy wspólną Europę.  Natomiast Niemcy piszą swoją historię od nowa, Żydzi nieustannie mówią o holokauście, jedynie nam się zabrania mówienia o historii z naszej, polskiej perspektywy. Każe się nam godzić na polską historię pisaną przez obcych! 

W Polsce pod rządami wnuka żołnierza Wehrmachtu systematycznie poniża się polskość, odbiera się nam godność i odcina od korzeni, zgodnie z Tuskową dewizą, że "polskość to nienormalność". Wmawia się nam, że Powstanie Warszawskie to głupota i zbrodnia. Powstanie Styczniowe - przemilczane. Obrona Westerplatte to nie bohaterstwo polskich żołnierzy, a przejaw idiotyzmu Polaków. Jednocześnie na popularnych portalach można zobaczyć co jakiś czas fotoreportaże, jak to umilali sobie wolne chwile utrudzeni wojaczką na polskim froncie sympatyczni chłopcy z Wehrmachtu czy Armii Czerwonej. Na onecie i wp - reportaż z kongresu w siedzibie PAN poświęconego wybielaniu twórców komunizmu w Polsce i sowieckich kolaborantów. A jednocześnie PAN odmawia wynajęcia sali naukowcom badającym katastrofę smoleńską. To nie są pojedyncze przypadki...to są kartoniki puzzli, które dopiero po ułożeniu w całość, pokaża nam obraz zniszczenia jaki się na naszych oczach dokonuje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2013, 23:39:19 wysłana przez Maryla »

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Kwiecień 23, 2014, 04:02:04 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3087 | Komentarze: 1

__Rosyjska agencja ITAR-TASS podała we wtorek, że Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) może nałożyć embargo na dostawy owoców, warzyw i jagód z Polski ze względu na niezadowalający poziom bezpieczeństwa tych produktów. 
_

Powołując się na komunikat Rossielchoznadzoru rosyjska agencja pisze, że możliwość zakazu "jest związana z niezadowalającym zapewnieniem bezpieczeństwa fitosanitarnego polskich produktów ogrodniczych dostarczanych do Rosji". Agencja ITAR-TASS podaje, że według danych Rossielchoznadzoru polskie produkty "w wielu przypadkach" stanowiły zagrożenie dla zdrowia rosyjskich konsumentów "w związku ze znacznym przewyższeniem dopuszczalnych maksymalnych norm dotyczących zawartości pestycydów i obecności azotanów". Według tej agencji szef Rossielchoznadzoru Siergiej Dankwert zwrócił się do polskiego ministra rolnictwa Marka Sawickiego z prośbą o wydanie poleceń w celu zmiany na lepsze obecnej sytuacji.

Komunikat rosyjskich służb zapowiada, iż "brak działań zmusi Rossielchozn...
Puella Clara
Marzec 23, 2014, 22:54:06 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3347 | Komentarze: 0


Kamil Stoch z Kryształowa Kulą. Fot. Grzegorz Momot
____Kamil Stoch już w piątek 21 marca zapewnił sobie pierwszą w karierze Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dziś, po ostatnich w sezonie zawodach, które odbyły się w Planicy, dwukrotny polski mistrz olimpijski odebrał nagrodę.

W piątkowym konkursie w Planicy Stoch uzyskał w pierwszej serii 131,5 metra, co dawało mu szóste miejsce. Do prowadzącego Andersa Bardala tracił 4,1 punktu, wyprzedzali go także Andreas Kofler, Gregor Schlierenzauer, Peter Prevc i Severin Freund. W drugiej serii Kamil uzyskał 134 metry i awansował na czwartą pozycję.
____

W niedzielnym, ostatnim konkursie tego sezonu Pucharu Świata w Planicy Kamil Stoch w pierwszej serii prowadził po najdłuższym w konkursie skoku - 139 m! Po drugim skoku (136 m) ostatecznie zajął czwarte miejsce, do trzeciego Andersa Bardala tracąc zaledwie 0,1 punktu.  Na 13. pozycji znalazł się Piotr Żyła, zaś na 15. Maciek Kot. Na "pudle" uplasowali się kolejno Prevc, Freun...
Marzec 20, 2014, 13:07:32 wysłana przez Teofil | Wyświetleń: 2567 | Komentarze: 1

___
Na temat zagrożenia ze strony rosyjskiego reżimu wobec sąsiednich krajów wiemy już od czasu wojny gruzińskiej. Wtedy słowa Lecha Kaczyńskiego przestrzegające przed apetytami Rosji traktowane były jako przesadne panikowanie. Politycy PO, w naiwności uznali, że Rosja jest już niegroźna i można z nią budować normane stosunki. Ta polityka doprowadziła do zaniedbań prowadzących do praktycznego rozbrojenia poskich sił zbrojnych. Nawet katastrofa w Smoleńsku nie otrzeźwiła naiwnych polityków, którzy w imie nowej przyjaźni z Rosją nie chcieli zadawać niewygodnych pytań i uciszali, albo ośmieszali wszystkich, którzy podważali wygodną wersję rosyjską.

Taka polityka udawania, że się nie dostrzega zagrożenia sprawiła, że rządzący nie zrobili nic, aby wzmocnić polskie siły zbrojne, a wiele wskazuje na to, że wręcz znacznie je w tym czasie osłabili. Nie zwracali też uwagi na wyjątkowo agresywne i prowokacyjne manewry wojskowe przy polskiej granicy, podczas których wyraźnie ćwiczono atak na Polskę.

Dopiero kryzys ukraiński pokazał, że Rosja niczym kr
...
Puella Clara
Marzec 06, 2014, 16:09:47 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3149 | Komentarze: 0

Serwery GTS Polska____Nie ma dowodów, że wybory w Polsce są fałszowane. Karty do głosowania są błyskawicznie niszczone, nie można więc dokonać żadnych weryfikacji. Centra obliczeniowe pracujące dla Państwowej Komisji Wyborczej są dla opinii publicznej czarną dziurą, a członkowie komisji uczą się demokracji od Rosjan, jeżdżąc do Moskwy na szkolenia. Prof. Krystyna Pawłowicz wystosowała do przewodniczącego PKW oficjalny list z pytaniami.____

"Nieważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy" – mawiał z rozbawieniem Józef Stalin i był bardzo spokojny o wyniki wyborczych decyzji narodu radzieckiego. Instytucje, które mu to zapewniały przeniosły swoją ekspertyzę w wiek XXI. Przy czym nie tylko o Rosję chodzi.
Głosy w polskich wyborach formalnie liczy Państwowa Komisja Wyborcza, ale potem dane trafiają na serwery firmy rosyjskiej. Teoretycznie niezupełnie rosyjskie, bo GTS Polska i Internet Partners to firmy polskie, tyle że mają rosyjskich udziałowców i szefów z firmy-matki GTS, zatru...
Puella Clara
Luty 15, 2014, 15:38:45 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 4821 | Komentarze: 5


Zbigniew Romaszewski. Fot. Przemek Wierzchowski
____13 lutego w Warszawie w wieku 74 lat zmarł Zbigniew Romaszewski, legenda opozycji antykomunistycznej, działacz Komitetu Obrony Robotników i Solidarności, twórca podziemnego radia "Solidarność", wieloletni senator. Odszedł w pełni sił, w wyniku powikłań po zachłyśnięciu. Postać wielce zasłużona, nietuzinkowy polityk, który do końca bronił własnych przekonań, działał zgodnie z sumieniem, stawał po stronie pokrzywdzonych i angażował się w ważne sprawy.

Pogrzeb Zbigniewa Romaszewskiego odbędzie się w czwartek 20 lutego. Msza żałobna o godzinie 13 w Katedrze Warszawskiej, a sam pogrzeb na Powązkach Wojskowych. Czy jednak Ratusz zezwoli na pochowanie wielkiego działacza na początku Alei Zasłużonych na Powązkach, zaraz obok Kuklińskiego, Kuronia, Kołakowskiego? Jak wynika ze słów jego córki, dziennikarki Agnieszki Romaszewskiej-Guzy, urzędnicy HGW robią problemy.
____

"Nawet jeszcze i teraz nie jest pewne (w każdym razie tak wynikało ze słów urzędniczki z którą ...
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 19
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.