* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Roxette - Joyride  (Przeczytany 1450 razy)

Offline łukasz_marek

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 128
Roxette - Joyride
« dnia: Czerwiec 14, 2013, 01:40:06 »

Roxette - Joyride
Roxette – szwedzki duet reprezentujący nurt muzyki pop i rock. W jego skład wchodzą Per Gessle oraz Marie Fredriksson. Był to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych lat 80., 90. XX w. oraz początku XXI w.

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Odp: Roxette - Joyride
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:05:31 »
Wow! Super muzyka, spokojnie usiedzieć na krześle się nie da, bo tak jakoś "samo" się do niej tańczy. Ciekawy jest też teledysk :)  Dziękuję, że umieściłeś tę piosenkę. 

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.