* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Sidła śmierci - The Thing Below (2004)  (Przeczytany 1947 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Sidła śmierci - The Thing Below (2004)
« dnia: Czerwiec 14, 2013, 05:43:43 »

Sidła Śmierci Lektor PL
_
Wiele nieznanych i tajemniczych stworzeń czyha w głębiach oceanów. Naukowcy zdołali udokumentować istnienie wielu z nich, ale w Sea Ghost, nowa i śmiertelnie niebezpieczna istota została obudzona po stuleciach spędzonych w stanie uśpienia na dnie oceanu. Członkowie załogi ratunkowej, którzy po otrzymaniu sygnału alarmowego przybyli na platformę wiertniczą, odkryli tam obecność obcej istoty, która zostawia po sobie ślady krwawego zniszczenia. Zaczyna się morderczy wyścig z czasem i stworzeniem, które pragnie tylko ich śmierci.
_


Reżyseria: Jim Wynorski
Scenariusz: Jim Wynorski, Keith Shaw, William Langlois, Raul Inglis
W rolach głównych: Colin Lawrence, John Reardon, Billy Warlock, Eric Breker, Ari Solomon, Glori-Anne Gilbert, Spencer Achtymichuk, Jason Low
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2013, 06:00:09 wysłana przez Maryla »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.