* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Deus Meus-Psalm 23  (Przeczytany 1588 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1228
Deus Meus-Psalm 23
« dnia: Marzec 24, 2013, 10:09:52 »
Pismo: Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali - łaskę po łasce. Podczas gdy Prawo zostało nadane przez Mojżesza, łaska i prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa. ... Nie wyobrażałem sobie kiedyś, jak niesamowite duchowe skarby czekają na nas w Imieniu Jezusa. Ile Miłości, ciepła, Pokoju ... Żyjemy w zimnym świecie nie zdając sobie sprawy, że sami niewiarą i uporem w czynieniu zła uniemożliwiamy bycie obdarowanym prze Boga. Obdarowanym życiem duchowym, życiem w obfitości!
Deus Meus-Psalm 23
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 03:12:29 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.