* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Muzyka i taniec Żydów mesjańskich  (Przeczytany 1444 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1228
Muzyka i taniec Żydów mesjańskich
« dnia: Marzec 24, 2013, 10:11:18 »
Chciałem kiedyś zrozumieć stosunek Żydów do Jezusa. Poprosiłem Pana o to i ... miałem okazję dzięki Internetowi spędzić z Żydami wierzącymi w Jezusa sporo czasu. Na naszych oczach dokonuje się wielki powrót tego narodu do Mesjasza. Pomimo poważnego oporu większości, coraz więcej Żydów odkrywa radość i Pokój w Jezusie. Oni potrafią ją wyrażać w tańcu. To taniec dla Yeshua HaMashiach, Króla Izraela ( nie tylko:) ).
Messianic Dance - O Shout For Joy
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 03:12:47 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.