* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Wiedźmin (2002)  (Przeczytany 2054 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Wiedźmin (2002)
« dnia: Czerwiec 16, 2013, 10:34:30 »
Aby oglądać wszystkie odcinki serialu - kliknij obrazekGeralt jest Wiedźminem czyli specjalnie zmutowanym człowiekiem, który żyje, aby bronić ludzi przed potworami. Wychował się w Kaer Morhen, gdzie szkolił się do swojego fachu. Nie jest on zwykłym Wiedźminem, ponieważ potrafi kochać, czego dowodem jest jego romans z Yennefer. Podczas swojej wędrówki po świecie spotyka najlepszego przyjaciela, wędrownego barda i poetę, Jaskra, ale jednocześnie przekonuje się o tym, że ludzie są źli. Przełom w jego życiu następuje, gdy gości na dworze królowej Cintry, Calanthe. Tam wykorzystuje przysługujące mu prawo niespodzianki, w zamian za pomoc rodzinie królewskiej. Po paru latach odnajduje swoje dziecko-niespodziankę, czyli Ciri. To ona i miłość do niej sprawia, że Geralt dochodzi do wniosku, że jest człowiekiem, a nie Wiedźminem.

W rolach głównych: Michał Żebrowski, Andrzej Chyra, Grażyna Wolszczak, Marek Bargiełowski, Dorota Kamińska, Agata Buzek, Anna Dymna, Agnieszka Sitek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2013, 10:45:53 wysłana przez Maryla »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.