* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Elektryczne gitary - Człowiek z liściem  (Przeczytany 1265 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Elektryczne gitary - Człowiek z liściem
« dnia: Czerwiec 17, 2013, 02:48:32 »

Elektryczne gitary - Człowiek z liściem
_
Elektryczne Gitary - polska grupa rockowa założona przez Kubę Sienkiewicza. Mimo że oficjalny początek grupy to rok 1989, historia zespołu Elektryczne Gitary rozpoczęła się już w drugiej połowie lat 70. Więcej o Elektrycznych Gitarach tutaj: http://www.elektrycznegitary.pl/informacje/historia
_

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Odp: Elektryczne gitary - Człowiek z liściem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2013, 17:28:55 »
Uwielbiam Elektryczne Gitary za humorystyczne i trafne teksty Kuby Sienkiewicza, choć najprzedniejszym wokalistą może on nie jest ;)
Muzyk, który z zawodu jest lekarzem psychiatrą, opowiadał kiedyś anegdotę, jak to pacjent wszedł do jego gabinetu, rozpoznał i krzyknął: "Ja u pana leczyć się nie będę!", po czym odwrócił się na pięcie i wzburzony wyszedł. Jak widać, można jednak z powodzeniem działać na kilku polach :)

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.