* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: 300 mil do nieba (1989)  (Przeczytany 1697 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
300 mil do nieba (1989)
« dnia: Czerwiec 17, 2013, 10:44:23 »

300 mil do nieba
_
Jędrek i Grześ mieszkają ze swoją rodziną w ciężkich warunkach. Chłopcy postanawiają zmienić swoje życie. W tym celu uciekają z domu i próbuje przedostać się do Szwecji. Ukrywają się pod podwoziem TIR-a i w ten sposób trafiają do Danii. Ich losem zainteresowała się pewna dziennikarka, dzięki której chłopcy otrzymują azyl.
_


Reżyseria: Maciej Dejczer
Scenariusz: Cezary Harasimowicz, Maciej Dejczer
W rolach głównych: Wojciech Klata, Rafał Zimowski, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Andrzej Mellin, Kama Kowalewska, Wojciech Biedroń, Tadeusz Teodorczyk, Tomasz Kamiński
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2013, 17:46:41 wysłana przez Maryla »

Offline łukasz_marek

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 128
Odp: 300 mil do nieba (1989)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2013, 16:23:35 »
Świetny film...Paula oglądała go kilka razy, a muzykę z tego filmu puszcza bez przerwy :). Muzykę napisał nasz ulubiony kompozytor Michał Lorenc. 
300 mil do nieba - Ucieczka
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2013, 16:54:42 wysłana przez Marcin »

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Odp: 300 mil do nieba (1989)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2013, 18:17:41 »
Film znam, ale nie pamiętałam, czy raczej nie kojarzyłam, że muzykę do niego napisał Lorenc. Wspaniale, że to przypomniałeś. Oczywiście, jak wszystko, co komponuje Lorenc - świetna muzyka!

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.