* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?  (Przeczytany 5567 razy)

Offline marylaossowska

 • Moderator
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« dnia: Czerwiec 17, 2013, 20:50:53 »
_Andrzej Hadacz znany dotąd z ostrych słów i zachowań na Krakowskim Przedmieściu, okazał się współpracownikiem Janusza Palikota i Ryszarda Kalisza. Prowokator, podający się za "obrońcę Krzyża" został zdemaskowany.
_
foto: screen FB

Andrzej Hadacz, niezwykle aktywny w gronie obrońców krzyża, okazał się człowiekiem ściśle związanym z Januszem Palikotem.


W Internecie robią furorę zdjęcia jak Andrzejek (tak Hadacz jest nazywany ze względu na swój mizerny wzrost) wtulony w ramiona Ryszarda Kalisza szepcze mu do ucha oraz ramię w ramię z Robertem Biedroniem i Januszem Palikotem przemawia do zebranych na wczorajszej paradzie równości. "Koniec z dyskryminacją! Jesteście całkiem przyzwoici!" - krzyczał Andrzejek do zgromadzonych zwolenników promocji homoseksualizmu. Swoje wystąpienie z tęczowej platformy zaczął od okrzyku "Słońce świeci dla wszystkich", a zakończył deklaracją, że "każdego 10-ego na Krakowskim Przedmieściu" będzie mówił, "że jesteście całkiem przyzwoici". Oszołom i pajac czy prowokator - agent służb specjalnych?Jak się okazuje show Andrzeja Hadacza nie był tak spontaniczny, jakby się mogło wydawać. Fotoreporter Gościa Niedzielnego ujawnił na swoim blogu (www.fb.com/sila.obrazu) że Andrzejek swoje wystąpienie dokładnie konsultował z Januszem Palikotem.
Więcej tutaj: http://gosc.pl/doc/1598880.Fotoreporter-Goscia-demaskuje-prowokatoraSzymczuk o Andrzejku napisał, że "na paradzie równości okazał się być również (a może przede wszystkim) człowiekiem Palikota". Jak zauważa fotoreporter "akurat tego dnia jego zachowanie nie było takie absurdalne". - "Zdjęcie zrobiłem przez szparę w banerze jednej z lawet. Panowie ustalali sobie w dobrej atmosferze co i jak  pan 'Gdzie Jest Krzyż' ma powiedzieć... Ciekawe..". - opisał fotografię Jakub Szymczuk.

Postać Andrzeja Hadacza przewinęła się przez wiele medialnych materiałów ośmieszających obrońców krzyża. Można ją zobaczyć także w teledysku „Gdzie jest krzyżâ€ i – co szczególnie zastanawiające – w reklamówce wyborczej Platformy Obywatelskiej, opatrzonej hasłem: „Oni pójdą na wybory. A Ty?”. Pan Andrzej wykrzykuje tam: „Tusk i Komorowski – w łeb!” oraz: „Nienawidzę ich!”. Jak oceniają zgodnie komentatorzy i politycy, 30-sekundowy filmik,  którym Platforma straszyła Polaków, w dużej mierze miał wpływ na wynik wyborczy.

Oni pójdą na wybory, a Ty ?
Gdzie jest krzyż? (Mr Hek REMIX)

"Obrońca krzyża" Hadacz w dniu 11 listopada roku, pomimo rozwiązania Marszu Niepodległości przez organizatorów w związku z realnym zagrożeniem zaatakowania demonstrantów przez policję, biegał z megafonem i nawoływał do marszu pod Pałac Prezydencki.

Natomiast miesiąc później zakłócał wystąpienia pod willą Jaruzelskiego, nawołując do wyciągnięcia generała z domu. [i ] - Dawać mi tego łobuza! Mordercę! Jaruzelski powinien tak samo skończyć jak Ceauşescu! Kula w łeb temu zbrodniarzowi![/i] - krzyczał. Po czym zaczął szarpać ustawione przed domem Jaruzelskiego barierki i awanturować się z policją, krzycząc pod adresem funkcjonariuszy obelżywe słowa.

Rocznica stanu wojennego - Marsz Niepodległości pod willą ślepowrona 12.12.2011r.

Można przypuszczać, że prowokacje na Krakowskim Przedmieściu, na Marszu Niepodległości, pod domem Jaruzelskiego i inne, które na pewno jeszcze wyjdą na światło dzienne, były konsultowane ze współpracownikami Hadacza, podobnie jak jego ostatnie przemówienie na Paradzie Równości uzgadniane było z Januszem Palikotem. Ależ musiał się śmiać z kumplami kiedy schodził z roboty......

Więcej zdjęć, nagrań i filmików dokumentujących działalność Andrzeja Hadacza tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/425/manifestant-do-wynajecia

Źródło:
http://niezalezna.pl
http://niepoprawni.pl
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 03:10:07 wysłana przez Maryla »

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Odp: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2013, 22:03:25 »
To jak jakieś de ja vu. Prowokator lub zwykły sprzedawczyk, którego sobie kupił Palikot. Możliwe, że mamy więcej takich i warto by przyjrzeć się bliżej tym niektórym dziwnie zachowującym się zwolennikom. Bo jeśli naprawdę okazałoby się, że to nie jest jakiś incydentalny przypadek, oznaczałoby, że dzieje się coś naprawdę niepokojącego...

Offline marylaossowska

 • Moderator
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2013, 22:51:47 »
Prowokacja to metoda stara i niezmiernie skuteczna. Jestem pewna, że i dzisiaj jest wykorzystywana o wiele częściej niż sobie wyobrażamy. W PRL podrzucali opozycjonistom kompromitujące ich dokumenty i gadżety, podstawiali prowokatorów, którzy wślizgiwali się w struktury Solidarności i opozycyjnego podziemia w stanie wojennym, na pielgrzymkach podrzucali prezerwatywy, księżom podstawiali kochanki.....przykładów są tysiące. Niewiele się zmieniło w tej materii, bo jak już pisałam w innym miejscu - III RP to w rzeczywistości wciąż PRL II. Zresztą sam zobacz ewidentną prowokację policyjną 11 listopada 2012 roku:
https://www.youtube.com/watch?v=UOl62nc2qM4

Istnieją jeszcze inne przesłanki, że Andrzej Hadacz jest agentem służb specjalnych. Na jednym z blogów autorka opisuje, jak Hadacz zadzwonił do Szkła Kontaktowego w TVN24 i chociaż wypowiadał groźby karalne wobec premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego, nadal był wpuszczany na antenę, pomimo protestów widzów programu:

Cytuj
Ze dwa dni temu do Szkła Kontaktowego, który prowadził Sianecki, dodzwonił się mocno pobudzony telewidz. Zażądał od prowadzącego Szkło Kontaktowe, aby przekazał Komorowskiemu i Tuskowi, że on im stawia ultimatum - do 6-tego czerwca mają ujawnić prawdę o katastrofie smoleńskiej. Jeżeli nie dotrzymają tego terminu, to on zmieni bieg historii.

Dzisiaj do Miecugowa zadzwonił "zatroskany słuchacz" w sprawie tej groźby wypowiedzianej na antenie TVN24. Miecugow uspokoił dzwoniącego - już ze stacją skontaktowały sie odpowiednie służby, uzyskały wszystkie dane i prowadzą sprawę.http://blogmedia24.pl/node/63341

Więcej tutaj: http://konfederacja24.salon24.pl/505277,uwaga-prowokator-judzi-w-sieci

Ewidentnie Hadacz w wyrafinowany sposób realizował zadania operacyjne. Nieustannie wychwytywany był przez kamery telewizyjne, przeprowadzali z nim wywiady - ba! wręcz latali za nim z kamerą i mikrofonem, a Hadacz dzwonił (i zawsze się dodzwonił, chociaż innym nie udawało się to całe miesiące!) do stacji telewizyjnych TVN24 i Superstacji z groźbami karalnymi - bo w kraj miał iść przekaz, że obrońcy krzyża są nawiedzonymi oszołomami.

Cytuj
'Obrońca Krzyża' z Krakowskiego Przedmieścia, Andrzej Hadacz, uczestnik Miesięcznic Smoleńskich, wielokrotnie pełniący rolę 'służby porządkowej' PiS, obecny na wielu patriotycznych wydarzeniach, 15 czerwca, podczas parady gejów w Warszawie wszedł na platformę razem z Ryszardem Kaliszem i wygłosił swoją mowę. Między innymi twierdził, że reprezentuje polski Kościół i polskich biskupów i księży, że ożeni się z Prezesem Kaczyńskim i że co miesiąc na Krakowskim Przedmieściu będzie nawoływał do poparcia homoseksualistów. Nagranie z całej mowy opublikuję w formie audio, kamerę zdążyłam włączyć dopiero po chwili kiedy zorientowałam się co się tak naprawdę dzieje. Media ten fakt przemilczały, po obu stronach, jednak ja sądzę, że to wydarzenie pokazało po pierwsze jak bardzo powinien uważać Prezes Kaczyński, jakimi ludźmi się otacza i po drugie ilu jest spośród tych, którzy walczyli o pamięć i sprawiedliwość, o prawdę, o Krzyż i polskie wartości takich jak on, którzy gotowi są zrobić wszystko, aby zabłysnąć, aby zaszkodzić czy też jak wielu jest agentów działających od wewnątrz. Dlatego tak ważne jest, aby dokładnie sprawdzać z kim się ma do czynienia i szanować i doceniać tych, którzy zawsze stoją u boku, mając czyste intencje i którzy nigdy nie zdradzili i nie zdradzą, bo każdy człowiek jest ważny. Oczywiście powinno dla wszystkich być jasne, że ten człowiek, ani nie reprezentuje polskiego Kościoła, ani polskiej prawicy. Autor: Barbara Rode.

https://www.youtube.com/watch?v=R2eugv_NdeU

PS. Wśród obrońców krzyża jest jeszcze wyjątkowo aktywna i niezmiernie chętnie pokazywana w tefałenach starsza pani z siwym rozwianym włosem. Myślę, że jej także warto się bliżej przyjrzeć, bo kto wie..... Bądź co bądź pracownicy SB to już w większość leciwi ludzie, a lukratywne emerytury uszczuplono im ustawą sejmową...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 08:31:30 wysłana przez Maryla »

Offline Puella Clara

 • Moderatorzy
 • *****
 • Wiadomości: 1353
Odp: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2013, 19:50:36 »
Jestem przekonana, że "Andrzejek" jest jak najbardziej prowokatorem, agentem do zadań "specjalnych". Czytałam artykuł na onecie, w którym próbowano go przedstawić jako człowieka specjalnej... ale troski. Typowe rozmywanie wiadomości. Aż dziwne, że w Polsce najbardziej jawne i bezczelne działania "elit" uchodzą na sucho, przemykają i znikają. W każdym porządnym, demokratycznym kraju wzięto by nawet takie machlojki polityków pod prokuratorską lupę!

Offline marylaossowska

 • Moderator
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2013, 20:09:37 »
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, Puello, z jedną dodatkową uwagą - nie sądzę, że Andrzejek został wymyślony i jest prowadzony przez polityków. Zbyt grubymi nićmi cała sprawa jest szyta....Ci, którzy go nadzorują czyli oficerowie prowadzący, doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że występując obok Palikota i Biedronia, Andrzejek wpadnie. I to chodziło. Sterowana "wpadka" Andrzejka jest najprawdopodobniej ostrzeżeniem. Dla kogo? Być może dla całego ruchu prawicowo-narodowego (po niedawnym Kongresie Ruchu Narodowego jest ewidentne, że szybko rośnie w siłę, wejdzie do parlamentu i już niedługo będzie znaczącą siłą na arenie politycznej), by pokazać im, że są w pełni infiltrowani, a przez to słabi. Być może było to ostrzeżenie dla tzw. obrońców krzyża, a raczej dla innych, którzy chcieliby do tego ruchu przystąpić....pokazanie, że obrońcy krzyża to zwyczajni wariaci. Jest też ewentualność, że było to ostrzeżenie dla Palikota i Kalisza czyli Europy Plus, lewicowego PO-bis tworzonego wraz z Kwaśniewskim. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 20:27:00 wysłana przez Maryla »

Offline Puella Clara

 • Moderatorzy
 • *****
 • Wiadomości: 1353
Odp: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2013, 20:24:56 »
Masz rację, Maryla... ta wpadka była zbyt grubymi nićmi szyta. Żaden polityk by świadomie takiego ryzyka nie poniósł. Być może jest tak, że wszyscy są równo wkręcani, nawet Platforma, która wykorzystała Andrzejka w spocie wyborczym. Kraj rządzony przez służby specjalne... brrrr...
Środowiska patriotyczne powinny dokładniej się przyjrzeć swoim działaczom, tylko - no właśnie - ludzie mogą wpaść w nadmierną wzajemną podejrzliwość... a o to prowokującym siłom też może chodzić.

Offline marylaossowska

 • Moderator
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2013, 20:49:57 »
Platforma wpadkę Andrzejka pominęła skrzętnym milczeniem, bo jest oczywiste, że sprawa wykorzystania go w spocie wyborczym "Oni pójdą na wybory. A Ty?" jest nie do obrony. Być może sterowana wpadka Andrzejka, prowadzonego przez służby, była kolejnym ostrzeżeniem dla Tuska, żeby w ich sprawy się nie mieszał. Tusk właśnie konsoliduje nadzór nad tajnymi służbami i może się to komuś bardzo nie podobać...

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Odp: Manifestant do wynajęcia czy prowokacja służb specjalnych?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2013, 03:05:16 »
A ja sobie pogooglowałem trochę i wyskoczyło kilka ciekawych rzeczy. Okazuje się, że ten facet pojawia się w towarzystwie różnych znanych ludzi z kręgu endeckiego.
W artykule Prowokator, karierowicz, manifestant na zlecenie – kim jest Andrzej Hadacz? na portalu natemat.pl (http://natemat.pl/65065,prowokator-karierowicz-manifestant-na-zlecenie-kim-jest-andrzej-hadacz) możemy się dowiedzieć o powiązaniach tego pana z ludźmi związanymi z Nowym Ekranem i grupą Eugeniusza Sendckiego, związanego z właścicielami tego portalu,  internetową Telewizją Narodową oraz innymi inicjatywami prawicowymi.

Niektórzy oskarżają ten portal o powiązania z agenturą i różne dziwne rzeczy np. tu:
http://bezdekretu.blogspot.ie/2011/06/nowy-ekran-stare-metody.html

Sam Sendecki skomentował całe zdarzenie w artykule Andrzej Hadacz na na gej-paradzie przemawia pod Sejmem!: http://eugeniuszsendecki.nowyekran.net/post/94128,andrzej-hadacz-na-na-gej-paradzie-przemawia-pod-sejmem Odciął się tam z ubolewaniem od poglądów Hadacza. Stwierdził, że tamten zszedł na błędną drogę nadmiernej tolerancji.
Cytuj
film z 28-go lutego 2013, w którym widać jak w Adamie Hadaczu budzą się tendencje tolerancyjne dla wszelkiej maści seksualnych odmieńców; tak oto Andrzej zaczął iść zgubną drogą nadmiernej tolerancji, która dzisiaj zaprowadziła go na gej-platformę;


Warto też zacytować jeden ze spontanicznych komentarzy Sendeckiego pod tym artykułem:

Cytuj
SPRAWOZDANIE Z ROZMOWY TELEFONICZNEJ Z ANDRZEJEM HADACZEM
Właśnie rozmawiałem telefonicznieďťż z Andrzejem Hadaczem i ten KATEGORYCZNIE zaprzeczył, żeby był za adopcją dzieci przez pary jednopłciowe. Wyjaśnił też, że zasadniczo jest za tolerancją wobec homoseksualistów, ale jest przeciwko promocji homoseksualizmu jako zachowania społecznego. Zapewnił, że jest człowiekiem wierzącym, rzymskim katolikiem. Kazał pozdrowić czytelników Nowego Ekranu i telewidzów TELEWIZJI NARODOWEJ.

Eugeniusz Sendecki

Znaleziony na Youtube filmik sprzed roku, będący zapisem poglądów Hadacza na sprawy związane z  homoseksualistami pokazuje, że jeśli wierzyć powyższym wyjaśnieniom, aż tak bardzo się nie zmienił.


Być może naprawdę z jakichś niejasnych przyczyn jego poglądy stały się tak liberalne. Sprawa jest naprawdę bardzo dziwna...
Wypowiedź Andrzeja Hadacza na temat parady sodomii i marszu 12.06

Trudno to wszystko jednoznacznie ocenić. Może lepiej powstrzymać się od osądu, uznając, że ten człowiek wyraźnie się pogubił.

Jak się bliżej zbada poglądy Sendeckiego i ludzi z tego środowiska, odsłania się, że jest to jakaś trudna do jednoznacznego określenia frakcja endecka. W materiałach i wypowiedziach pojawiają się ambiwalentne wypowiedzi na temat Lecha Kaczyńskiego i ludzi z PIS-u. Ale generalnie chodziło tam o spór w sprawie Traktatu Lizbońskiego. Poglądy w niektórych sprawach są lekko mówiąc nieco dziwne, ale można powiedzieć, że typowe dla niemałej grupy Polaków. Trzeba jednak zrozumieć, że są to często bardzo pobożni ludzie, dla których ogromne znaczenie mają symbole nie tylko religijne, ale również różne przepowiednie wieszczów, objawienia itp. Dla grupy Sendeckiego sprawa Krzyża stała się tak ważna, że zaangażowali się w obronę tego słynnego krzyża odczytując w tym  głębszą profetyczną symbolikę. Później dołączyli do nich ludzie, którzy spontanicznie poczuli, że jest to naprawdę jakiś znak Opatrzności dla Polaków.

W związku z tym doszukiwanie się u "obrońców krzyża" jakichś ukrytych motywacji, może być krzywdzące. Nawet samemu Hadaczowi niewykluczone, że szczerze zależało na obronie tego symbolu. Jednak z jakichś powodów podjął takie a nie inne decyzje. Być może właśnie jest bardzo pogubionym człowiekiem. Niestety tacy ambiwalentni ludzie są i nierzadko lawirują pomiędzy skrajną dewocją, czy radykalnie prawicowymi poglądami, a czymś zgoła przeciwnym...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2013, 16:56:10 wysłana przez Marcin »

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Kwiecień 23, 2014, 18:48:14 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 17858 | Komentarze: 11

__Prorosyjscy separatyści ze wschodniej Ukrainy porwali pracującego dla telewizji informacyjnej Vice News amerykańskiego dziennikarza Simona Ostrovsky'ego. Od wielu tygodni reporter relacjonował kryzys na Krymie i we wschodniej Ukrainie.

Kolejne odcinki jego reportaży zatytułowanych "Russian Roulette" umieszczaliśmy na portalu: http://www.rzeczysedno.pl/index.php/topic,4254.0.html

Na zdjęciu po lewej zrobionym 13 kwietnia, reporter Simon Ostrovsky stoi obok zamaskowanego i uzbrojonego separatysty prorosyjskiego przed budynkiem milicji w Słowiańsku, 25 km od ukraińskiej granicy z Rosją. 
_
foto: Efrem Lukatsky/The Associated Press

...
Kwiecień 12, 2014, 21:28:55 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3064 | Komentarze: 1

__Pytanie o wolność mediów spotyka się w dzisiejszej Rosji z uśmieszkiem. Jeśli rozmawiasz ze zwyczajnym Rosjaninem będzie to uśmiech sceptycyzmu: "Wolność mediów? Wolność słowa? Nie bądź durny, nie ma czegoś takiego". Jeżeli rozmawiasz z dziennikarzem, szczególnie tym z prowincji, pracującym w państwowych mediach, uśmiech jest smutny i podszyty goryczą. Kryją się pod nim utracone zawodowe ideały i niemożność pisania o istotnych dla społeczeństwa sprawach, frustracja z powodu cenzury, wstyd ulegania nieustannej samocenzurze. Rosyjskie media technologicznie wkraczają w XXI wiek, ale telewizja cyfrowa, internetowe media czy błyszczące okładki czasopism ale mają bardzo mało wspólnego z wolnością słowa.
_

Dziennikarstwo w Rosji przeżywa poważny kryzys. Za...
Kwiecień 08, 2014, 22:04:51 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3541 | Komentarze: 2

Film jest echem podróży do Polski, zarejestrowanym okiem kamery Maggie Okulskiej. Oto jej reminiscencje z wędrówki po naszym kraju:

"Droga Polsko! Co za wibracje!
Żyjemy w dziwnym świecie, nie uważasz? Każdy z nas ma własne opinie na temat innych krajów, nacji, języków… i większość z nich pochodzi z tego co “ktoś powiedziałâ€ lub “gdzieś to usłyszałem” - a nie z własnego doświadczenia. Podróżując po świecie, spotykałam się z wieloma różnymi opiniami o Polsce (o “mnie” jako Polce) - negatywnymi i pozytywnymi. Urodziłam się w Krakowie, jednak od dziecka przemieszczałam się i mieszkałam w wielu miejscach. Osobiście, widzę siebie jako obywatelkę świata. Zatem postanowiłam na własne oczy zobaczyć, a także zdokumentować - jak jest obecnie w Polsce? Mianowicie, w 2012 spakowałam moją kamerę i wyruszyłam do Polski. W ciągu 2-tygodni przejechałam ponad 1120 km pociągiem, od morza do gór. Odwiedziłam duże miasta jak Gdańsk, Kraków, Warszawa;
...
Kwiecień 08, 2014, 21:21:28 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 7766 | Komentarze: 18

_Wstrząsający artykuł Piotra Lisiewicza o genezie katastrofy smoleńskiej, zacieraniu śladów i przywracaniu Polakom godności. Artykuł poniższy został opublikowany w Gazecie Polskiej.

Jako dopełnienie artykułu Lisiewicza gorąco polecam film Anity Gargas Anatomia Upadku.

Obie części filmu można obejrzeć tutaj: http://www.rzeczysedno.pl/index.php/topic,4372.msg7380.html#msg7380
_
foto: Filip Klimaszewski/Agencja Gazeta

Anatomia zbrodni - no to opowiem Wam, co zdarzyło się w Smoleńsku

Pijany Wania z zepsutym traktorem słuchający ruskiego disco, zdolny do bezmyślnej brutal
...
Kwiecień 08, 2014, 20:00:50 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3672 | Komentarze: 0

Rosyjska propaganda próbuje przekonywać cały świat, że mieszkańcy wschodniej Ukrainy są bardzo pro-rosyjscy. Kibice dwóch rywalizujących ze sobą klubów z tej części Ukrainy - Metalista Charków i Szachtara Donieck WSPÓLNIE pokazali co naprawdę myślą o Władimirze Putinie. Interesujące, jak ich wspólna przyśpiewka "Putin ch..." spodobała się władzom na Kremlu :) Okazuje się, że nie tylko w Polsce kibice piłkarscy są patriotami.Źródło: http://censor.net.ua/video_news/279777/lozung_putin_hulo_stanovitsya_lyubimoyi_krichalkoyi_ukrainskih_futbolnyh_fanov_video
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 35
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.