* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Arboretum w Rogowie - reportaż przyrodniczy ;)  (Przeczytany 1903 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Arboretum w Rogowie - reportaż przyrodniczy ;)
« dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:06:00 »
Zastanawiałam się do którego działu dać ten filmik... przyrodniczego, zakręconego, amatorskiego... W końcu zdecydowałam się na reportaż, bo tak określił go twórca ;)
Arboretum to miejsce, w którym się kolekcjonuje i prowadzi badania nad drzewami i krzewami, a zwłaszcza nad możliwością aklimatyzacji w danym kraju obcych gatunków. W Rogowie byłam kilka razy i mam, no powiedzmy, podobne wspomnienia, jak te w filmiku :)

Arboretum w Rogowie

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Odp: Arboretum w Rogowie - reportaż przyrodniczy ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:15:08 »
Oj, chyba zakręcony !  ;D ;D Super filmik...edukacyjny, ale taaaaki zabawny.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.