* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Hasiok & Maciej Maleńczuk - "Synu"  (Przeczytany 1362 razy)

Offline Aniks

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 394
Hasiok & Maciej Maleńczuk - "Synu"
« dnia: Czerwiec 23, 2013, 00:08:31 »

Hasiok & Maciej Maleńczuk - Synu
____
Ojcowie są różni, lecz wszyscy chcą podzielić się swoją mądrością i doświadczeniem z dziećmi, poradzić, jak żyć. I jakby nie było - robią to z miłości... Lecz, tak jak różni są ojcowie, tak różne ich doświadczenia i rady ;)
____

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Odp: Hasiok & Maciej Maleńczuk - "Synu"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2013, 14:07:19 »
Może tekst piosenki niezbyt optymistyczny, ale świetny! Pokazuje prawdę, którą nie wszyscy chcą dostrzec... Maleńczuk w swojej roli jest doskonały!! :D Dzięki za ten utwór :)

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.