* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Być baleriną ...  (Przeczytany 2114 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2013, 23:33:02 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Odp: Być baleriną ...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2013, 21:35:38 »
Niezwykłe i ciekawe filmiki dobrałeś, Filozofie! :)
Szczególnie podoba mi się drugi, w którym pokazane jest piękno ruchu, płynność i to, co w tańcu najważniejsze - przekazanie emocji. Zaciekawił mnie też czwarty, przedstawiający baletnice "od kuchni", ich pracę, wysiłek, rozmowy i żarty. Widzimy, jak w codzienności normalne nastolatki przeistaczają się w artystki, które podziwiamy :)
Dzięki za tę porcję poznania świata baletu!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2015, 21:39:56 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.