* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Aria L'amour est un oiseau rebelle (Habanera) - Carmen - Georges Bizet  (Przeczytany 2053 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2241
Słynną Habanerę z opery Bizeta wykonuje Elīna Garanča, w spektaklu wystawionym przez Metropolitan Opera  w Nowym Jorku, w sezonie 2010-2011.  Urodzona 16 sierpnia 1976 w Rydze na Łotwie Garanča, to mezzosopran dramatyczny (w skali od g do b2), o olśniewającym głosie i ogromnym talencie aktorskim. Garanča występuje w najsławniejszych domach operowych oraz salach koncertowych całego świata i jest jedną z największych gwiazd współczesnego świata muzycznego. 

The Met Opera 2010-11 Season
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2013, 06:26:44 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.