* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Palikot wzywa swoich zwolenników do przemocy i prześladowania narodowców  (Przeczytany 3196 razy)

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
_Janusz Palikot umieścił na portalu Tomasza Lisa natemat.pl wpis, w którym wezwał swoich zwolenników do przemocy i prześladowań wobec narodowców oraz ich bliskich. Na te słowa zareagował bloger Sergiusz Muszyński, który złożył zawiadomienie do prokuratury.
_

Palikot napisał: „Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach , na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich. Udzielimy pomocy każdemu kto padnie ofiara ich przemocy”.
 
Jak poinformował portal niezalezna.pl Sergiusz Muszyński, w związku z powyższym wpisem, skierował on zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. „W związku z tym, iż Janusz Palikot „faszystami” publicznie nazywał osoby o przekonaniach narodowych i konserwatywnych, olbrzymia grupa ludzi w naszym kraju po tej wypowiedzi ma prawo czuć się zagrożona. Wnoszę o podjęcie stosownych działań przewidzianych w Kodeksie Postępowania Karnego i innych ustawach” – napisał Muszyński.Autor: oa
Żródło: niezalezna.pl

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Palikot wzywa swoich zwolenników do przemocy i prześladowania narodowców
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2013, 21:00:27 »
No i kto tutaj jest "faszystą"? ......będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich....taka zapowiedź posła na sejm i lidera partii w kraju, który mieni się demokratycznym? Co będzie dalej? Budowanie obozów koncentracyjnych dla patriotów i narodowców?

Offline admin

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 243
Odp: Palikot wzywa swoich zwolenników do przemocy i prześladowania narodowców
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2013, 21:24:21 »
To jest elita nowych naprawiaczy świata. Prawie co pokolenie lewactwo wyskakuje z kolejnymi wspaniałymi pomysłami "wolności, równości i sprawiedliwości". Jednak to zawsze kończy się jak w "Folwarku zwierzęcym".  Znowu skrzywdzą wielu ludzi, może gdzieś wślizną się podstępem do władzy i po kompromitacji rozpłyną się we mgle...

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Palikot wzywa swoich zwolenników do przemocy i prześladowania narodowców
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2013, 21:50:51 »
Nie miejmy złudzeń, że to głos jedynie Palikota....ten wielbiciel świńskich łbów i wibratorów jedynie powtarza narrację, która już od miesięcy przewija się i narasta w Gazecie Wyborczej, przemówieniach Tuska, słowach minister Kurdyckiej czy dziennikarzy TVN.

Michnik kilka tygodni temu urządził konferencję, którą można byłoby nazwać "w poszukiwaniu faszysty w Polsce", a jej motywem przewodnim było twierdzenie, że Polska jest państwem w kryzysie. Myli się jednak ten, kto pomyślałby, że kryzys według organizatorów konferencji dotyczy polskiej gospodarki, szkolnictwa, służby zdrowia czy bezpieczeństwa energetycznego. Nie, według Michnika i zaproszonych gości czyli m.in. Magdaleny Środy i prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, Polska jest w kryzysie, bo jest państwem zagrożonym faszyzmem. Faszyści to oczywiście narodowcy, wszelkiej maści prawicowcy oraz patrioci.

Gdy narodowcy zaprotestowali przeciwko zapraszaniu na wrocławski uniwersytet stalinowskiego funkcjonariusza NKWD i KBW, prof. Baumana, prezydent Dutkiewicz określił ich mianem hołoty, a Tusk i minister Kudrycka pospieszyli z nazwaniem ich faszystami. Tusk posunął się nawet do stwierdzenia, że prokuratorzy i sędziowie powinni "zweryfikować podejście" do narodowców oraz "surową egzekucją przepisów" powinni przeciwdziałać zjawisku faszyzmu czyli wystąpieniom narodowców. Jak widać, premier przestał już udawać, że sądownictwo w Polsce jest niezależne...ale to osobny temat.

Znamienne, że identycznego określenia - faszyści - wobec żołnierzy AK używała propaganda stalinowska i siepacze z UB. Dzisiaj etykietkę faszysty próbuje patriotom przykleić środowisko z ulicy Czerskiej, dziennikarze TVN, premier Tusk i ministrowie polskiego rządu. 

 

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Palikot wzywa swoich zwolenników do przemocy i prześladowania narodowców
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2013, 23:04:28 »
Świr Palikot od marychy i funduszy płynących z egzotycznych krajów, teraz walczy z faszyzmem... Tusk od rosnącego długu, propagandy nienawiści i izolacji prawicy, głosi zagrożenie faszyzmu ... Brutalna prawda jest taka, że to Tusk i ci których reprezentuje będą gotowi strzelać do Polaków w obronie swojego monopolu na "mainstream". Oni nic nie mają już do zaproponowania oprócz kontynuowania swojej władzy w tonącej Polsce.  A wcześniej wyskoczą szukając posadek, ale zawiodą się. Po co dawać pracę komuś kto nic nie znaczy?
Dla Michnika faszystą jest każdy prawicowo myślący Polak. Nie miejmy złudzeń. Ci ludzie zrobią każdą podłość i nie tylko w słowach, by pozostać przy władzy.

Offline admin

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 243
Odp: Palikot wzywa swoich zwolenników do przemocy i prześladowania narodowców
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2013, 23:18:19 »
Już tej hucpy nie uratują. Różowe okulary i baloniki nie robią już wrażenia. Zresztą GW kupują ludzie tylko dlatego, że jest tam program telewizyjny, czasem jakiś film i ogłoszenia z pracą. Tylko media z tej samej kliki nawzajem cytują siebie, a inne redakcje czytają, żeby wiedzieć co tamci wysmarowali. Kogo bym nie spytał to już nie popiera tego skompromitowanego towarzystwa.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2013, 23:19:55 wysłana przez admin »

Offline łukasz_marek

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 128
Odp: Palikot wzywa swoich zwolenników do przemocy i prześladowania narodowców
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2013, 13:41:13 »
:) dokładnie !!!

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Kwiecień 23, 2014, 04:02:04 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3104 | Komentarze: 1

__Rosyjska agencja ITAR-TASS podała we wtorek, że Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) może nałożyć embargo na dostawy owoców, warzyw i jagód z Polski ze względu na niezadowalający poziom bezpieczeństwa tych produktów. 
_

Powołując się na komunikat Rossielchoznadzoru rosyjska agencja pisze, że możliwość zakazu "jest związana z niezadowalającym zapewnieniem bezpieczeństwa fitosanitarnego polskich produktów ogrodniczych dostarczanych do Rosji". Agencja ITAR-TASS podaje, że według danych Rossielchoznadzoru polskie produkty "w wielu przypadkach" stanowiły zagrożenie dla zdrowia rosyjskich konsumentów "w związku ze znacznym przewyższeniem dopuszczalnych maksymalnych norm dotyczących zawartości pestycydów i obecności azotanów". Według tej agencji szef Rossielchoznadzoru Siergiej Dankwert zwrócił się do polskiego ministra rolnictwa Marka Sawickiego z prośbą o wydanie poleceń w celu zmiany na lepsze obecnej sytuacji.

Komunikat rosyjskich służb zapowiada, iż "brak działań zmusi Rossielchozn...
Puella Clara
Marzec 23, 2014, 22:54:06 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3369 | Komentarze: 0


Kamil Stoch z Kryształowa Kulą. Fot. Grzegorz Momot
____Kamil Stoch już w piątek 21 marca zapewnił sobie pierwszą w karierze Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dziś, po ostatnich w sezonie zawodach, które odbyły się w Planicy, dwukrotny polski mistrz olimpijski odebrał nagrodę.

W piątkowym konkursie w Planicy Stoch uzyskał w pierwszej serii 131,5 metra, co dawało mu szóste miejsce. Do prowadzącego Andersa Bardala tracił 4,1 punktu, wyprzedzali go także Andreas Kofler, Gregor Schlierenzauer, Peter Prevc i Severin Freund. W drugiej serii Kamil uzyskał 134 metry i awansował na czwartą pozycję.
____

W niedzielnym, ostatnim konkursie tego sezonu Pucharu Świata w Planicy Kamil Stoch w pierwszej serii prowadził po najdłuższym w konkursie skoku - 139 m! Po drugim skoku (136 m) ostatecznie zajął czwarte miejsce, do trzeciego Andersa Bardala tracąc zaledwie 0,1 punktu.  Na 13. pozycji znalazł się Piotr Żyła, zaś na 15. Maciek Kot. Na "pudle" uplasowali się kolejno Prevc, Freun...
Marzec 20, 2014, 13:07:32 wysłana przez Teofil | Wyświetleń: 2579 | Komentarze: 1

___
Na temat zagrożenia ze strony rosyjskiego reżimu wobec sąsiednich krajów wiemy już od czasu wojny gruzińskiej. Wtedy słowa Lecha Kaczyńskiego przestrzegające przed apetytami Rosji traktowane były jako przesadne panikowanie. Politycy PO, w naiwności uznali, że Rosja jest już niegroźna i można z nią budować normane stosunki. Ta polityka doprowadziła do zaniedbań prowadzących do praktycznego rozbrojenia poskich sił zbrojnych. Nawet katastrofa w Smoleńsku nie otrzeźwiła naiwnych polityków, którzy w imie nowej przyjaźni z Rosją nie chcieli zadawać niewygodnych pytań i uciszali, albo ośmieszali wszystkich, którzy podważali wygodną wersję rosyjską.

Taka polityka udawania, że się nie dostrzega zagrożenia sprawiła, że rządzący nie zrobili nic, aby wzmocnić polskie siły zbrojne, a wiele wskazuje na to, że wręcz znacznie je w tym czasie osłabili. Nie zwracali też uwagi na wyjątkowo agresywne i prowokacyjne manewry wojskowe przy polskiej granicy, podczas których wyraźnie ćwiczono atak na Polskę.

Dopiero kryzys ukraiński pokazał, że Rosja niczym kr
...
Puella Clara
Marzec 06, 2014, 16:09:47 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3203 | Komentarze: 0

Serwery GTS Polska____Nie ma dowodów, że wybory w Polsce są fałszowane. Karty do głosowania są błyskawicznie niszczone, nie można więc dokonać żadnych weryfikacji. Centra obliczeniowe pracujące dla Państwowej Komisji Wyborczej są dla opinii publicznej czarną dziurą, a członkowie komisji uczą się demokracji od Rosjan, jeżdżąc do Moskwy na szkolenia. Prof. Krystyna Pawłowicz wystosowała do przewodniczącego PKW oficjalny list z pytaniami.____

"Nieważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy" – mawiał z rozbawieniem Józef Stalin i był bardzo spokojny o wyniki wyborczych decyzji narodu radzieckiego. Instytucje, które mu to zapewniały przeniosły swoją ekspertyzę w wiek XXI. Przy czym nie tylko o Rosję chodzi.
Głosy w polskich wyborach formalnie liczy Państwowa Komisja Wyborcza, ale potem dane trafiają na serwery firmy rosyjskiej. Teoretycznie niezupełnie rosyjskie, bo GTS Polska i Internet Partners to firmy polskie, tyle że mają rosyjskich udziałowców i szefów z firmy-matki GTS, zatru...
Puella Clara
Luty 15, 2014, 15:38:45 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 4840 | Komentarze: 5


Zbigniew Romaszewski. Fot. Przemek Wierzchowski
____13 lutego w Warszawie w wieku 74 lat zmarł Zbigniew Romaszewski, legenda opozycji antykomunistycznej, działacz Komitetu Obrony Robotników i Solidarności, twórca podziemnego radia "Solidarność", wieloletni senator. Odszedł w pełni sił, w wyniku powikłań po zachłyśnięciu. Postać wielce zasłużona, nietuzinkowy polityk, który do końca bronił własnych przekonań, działał zgodnie z sumieniem, stawał po stronie pokrzywdzonych i angażował się w ważne sprawy.

Pogrzeb Zbigniewa Romaszewskiego odbędzie się w czwartek 20 lutego. Msza żałobna o godzinie 13 w Katedrze Warszawskiej, a sam pogrzeb na Powązkach Wojskowych. Czy jednak Ratusz zezwoli na pochowanie wielkiego działacza na początku Alei Zasłużonych na Powązkach, zaraz obok Kuklińskiego, Kuronia, Kołakowskiego? Jak wynika ze słów jego córki, dziennikarki Agnieszki Romaszewskiej-Guzy, urzędnicy HGW robią problemy.
____

"Nawet jeszcze i teraz nie jest pewne (w każdym razie tak wynikało ze słów urzędniczki z którą ...
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 19
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.