* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Magda Anioł i Przyjaciele - "Zaufaj Panu już dziś"  (Przeczytany 1034 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Magda Anioł i Przyjaciele - "Zaufaj Panu już dziś"
« dnia: Lipiec 09, 2013, 05:43:09 »
Początkowo jest to trudne, ale kiedy człowiek się przełamie i otworzy, zaufanie Bogu jest czymś pięknym i naturalnym, czymś jak tlen, bez którego nie można żyć...

Zaufaj Panu już dziś - Magda Anioł
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2020, 13:33:38 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.