* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Skrzypek na dachu - Fiddler on the roof (1971)  (Przeczytany 2209 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Skrzypek na dachu - Fiddler on the roof (1971)
« dnia: Lipiec 09, 2013, 10:13:55 »
Część 1
_Filmowa opowieść o mleczarzu Tewje, który wraz z żoną i pięcioma córkami żyje w w małej wiosecze Anatewka, w carskiej Rosji. Akcja toczy się na początku XX wieku. Tewje zmaga się z życiem żydowskiego biedaka, który oprócz pracy musi uporać się z niesfornymi córkami, które wcale nie chcą wyjść za mąż za upatrzonych przez ojca kandydatów. Film jest w języku angielskim.
_
gloria.tv

Część 2
__Reżyseria: Norman Jewison
Scenariusz: Joseph Stein
Muzyka: John Williams, Jerry Bock
W rolach głównych: Topol, Norma Crane, Leonard Frey, Molly Picon, Paul Man, Rosalind Harris, Michele Marsh, Neva Small
_
gloria.tv

Część 3
___
gloria.tv
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2016, 17:12:59 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.