* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Czarny Książę - Black Beauty (1994)  (Przeczytany 2134 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Czarny Książę - Black Beauty (1994)
« dnia: Lipiec 09, 2013, 10:35:09 »

Black Beauty Czarny Książe CAŁY FILM (lektor pl) bdb jakość
_
Wzruszająca historia życia i śmierci opowiedziana z perspektywy konia. Czarny Książę wiedzie szcześliwe życie w wiejskiej rezydencji, jednak los sprawia, że szczęście zwierzęcia i jego przyjaciół nie trwa długo. Kiedy Książę zostaje sprzedany, przechodzi z rąk do rąk coraz to innych właścicieli, którzy wykorzystują go do ciężkiej pracy, wyniszczającej fizycznie bezbronne zwierzę. Na szczęście w życiu Księcia pojawiają się również dobrzy ludzie, którzy na nowo rozpalają w nim nadzieję na szczęście. 

_

Reżyseria: Caroline Thompson
Scenariusz: Caroline Thompson
W rolach głównych: David Thewlis, Peter Davison, Jim Carter, John McEnery, Peter Cook, Alan Cumming (głos Czarnego Księcia), Lyndon Davies, Georgina Armstrong

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.