* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Wiesław Michnikowski - "Wesołe jest życie staruszka"  (Przeczytany 1827 razy)

Offline Aniks

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 394
Wiesław Michnikowski - "Wesołe jest życie staruszka"
« dnia: Lipiec 09, 2013, 18:56:53 »

Wesołe jest życie staruszka
____
Piosenki z Kabaretu Starszych Panów zachwycały i bawiły dawniej, ale i robią to nadal! Wiesław Michnikowski jest super w tej scence. Cóż za pogoda i optymizm! :)
____

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Odp: Wiesław Michnikowski - "Wesołe jest życie staruszka"
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2013, 21:46:35 »
Klasyka! Nieśmiertelna klasyka :) Nie wyobrażam sobie lepszego i zabawniejszego wykonania, chociaż inni także próbowali swoich sił, jak np. Maciej Stuhr:

Maciej Stuhr - Wesołe jest życie staruszka

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.