* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Sidney Polak - "Otwieram Wino"  (Przeczytany 2096 razy)

Offline Puella Clara

 • Moderator
 • *****
 • Wiadomości: 1353
Sidney Polak - "Otwieram Wino"
« dnia: Lipiec 14, 2013, 00:33:37 »

Sidney Polak - Otwieram Wino
____
Sidney Polak właściwie Jarosław Marek Polak (ur. w 1972) – polski wokalista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy. Sidney Polak znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love, którego jest członkiem od 1990 roku. Prowadzi także solową działalność artystyczną. "Otwieram wino" to jeden z jego popularniejszych utworów. Fajne plenery - tak kiedyś wyglądały tereny, na których pobudowano Tarchomin ;)
____

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Sidney Polak - "Otwieram Wino"
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2013, 21:14:31 »
Szkoda, że nie mogę posłuchać. Widzę jedynie napis na czarnym tle: "The uploader has not made this video available in your country". Oto ACTA w pełnej krasie. Przypominam, że premier Tusk, bez konsultacji ze społeczeństwem i lekceważąc falę protestów, która przeszła przez cały kraj, ACTA już podpisał. Mianowicie, na mocy upoważnienia udzielonego przez premiera,  polska ambasador w Japonii podpisała umowę ACTA w dniu 26 stycznia 2013 roku, o 3:30 w nocy polskiego czasu.  Umowa nie została ratyfikowana przez Sejm oraz Sejm, więc w Polsce (jeszcze) nie obowiązuje.

Przy okazji, warto przypomnieć, że Tusk i minister Boni kłamali Polakom, że „wszystkie kraje europejskie” podpisały ACTA. Na antenie RMF FM minister administracji i cyfryzacji Michał Boni zapewniał, że Polska nie może się wycofać z podpisania ACTA i podkreślał, że porozumienie podpisały już „wszystkie kraje europejskie”. - Ja myślę, że jest trochę za późno. Ten proces przecież trwa tak naprawdę od 2006 r., Polska w nim uczestniczy od 2008 r. i on ma też bardzo duże pozytywne znaczenie, jeśli chodzi o walkę przeciwko podróbkom, szczególnie z państwami trzecimi, to jest także ochrona polskiego biznesu. Nie możemy tego nie podpisać – powiedział Boni.

Prawda jest taka, że ŻADEN z 27 krajów członkowskich UE nie podpisał jeszcze porozumienia ACTA. Polska jest pierwszym i jedynym krajem w Unii Europejskiej, który tę umowę podpisał!


Offline Casper

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 433
Odp: Sidney Polak - "Otwieram Wino"
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2013, 21:56:03 »
Czy to nie jest korupcyjnie podejrzane? Dlaczego oni tak służalczo wyrywają się przed szereg? Po prostu nie wolno głosować na ludzi, których "normalność" polega na odcinaniu się od polskich wartości. Niestety, deklaracje patriotyzmu itd. również nie wystarczą...

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Sidney Polak - "Otwieram Wino"
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2013, 22:31:32 »
Politykom należy patrzeć na ręce i PAMIĘTAĆ, to co mówili oraz co robili - rok temu, dwa, pięć i dwadzieścia pięć. Właśnie z tego powodu mam szacunek jedynie do polityków, którzy mówią dzisiaj to samo, co mówili dwadzieścia pięć lat temu i swojego zdania nie zmieniają dla poklasku i kiełbasy wyborczej. Problem polega na tym, że wyborcy - generalnie - nie pamiętają i nie czytają, a decyzje przy urnie podejmują na poziomie emocjonalnym, nie intelektualnym. Specjaliści od pijaru właśnie w emocje uderzają...stąd pomysł na "młodych, wykształconych, z dużych miast", by wmówić wyborcom, że głosowanie na Platformę uczyni z nich intelegentnych, światłych europejczyków, a głosowanie na PiS zdegraduje do poziomu zacofanego i ociężałego umysłowo mieszkańca ciemnogrodu. Stąd nieustanne podkreślanie młodzieńczości Tuska, który "harata w gałę" i biega w przeciwieństwie do Kaczyńskiego, którego przedstawia się jak starca i  na dodatek nieżyciowego dziwaka. Fakt, że "haratanie w gałę" czy posiadanie prawa jazdy nie mają ŻADNEGO wpływu na jakość podejmowanych decyzji politycznych jest kompletnie pomijany, bo przecież chodzi jedynie o uderzanie w emocje wyborcy. Wyborcy, który atakowany od rana do wieczora takimi "wiadomościami" nie ma czasu zauważyć, że premier, który nie ma rodziny i nie harata długie godziny w gałę, ma zdecydowanie więcej czasu na pracę dla dobra narodu i państwa.

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Sidney Polak - "Otwieram Wino"
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2013, 22:47:56 »
Nie posiadanie własnej rodziny może być wynikiem poświęcenia i służby lub innych okoliczności życiowych. Celibat kapłanów na przykład jest tak pomyślany by mogli całkowicie poświęcić się swojej pracy i Bogu. Ktoś jednak powinien powiedzieć ludziom jaka jest prawda o życiu Kaczyńskiego.  By powiedzieć musi móc mówić do szerokiej grupy społeczeństwa. Tu potrzebna jest strategia. Powinniśmy mieć własne media dostosowane do sposobu myślenia różnych grup społecznych.  Oczywiście kasta rządzących zrobi wszystko by nic nie zagrażało ich pozycji w tonącej Polsce...

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.