* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Robbie Williams - 10 utworów (playlista)  (Przeczytany 1669 razy)

Offline Puella Clara

• Moderator
Robbie Williams - 10 utworów (playlista)
« dnia: Lipiec 19, 2013, 11:18:32 »

Aby przejść do playlisty, kliknij obrazek :)
____Robbie Williams (ur. 1974), brytyjski wokalista, zaczynał karierę w zespole Take That, z którego odszedł na rok przed jego rozpadem. Jako solista zrobił największą karierę ze wszystkich członków grupy. Przez długi czas prowadził, hmm... bardzo kolorowy tryb życia, ale ostatnio się ustatkował. Lubię głos Robbiego Williamsa, po prostu lubię jego brzmienie.

Do playlisty wybrałam 10 utworów, głównie największe hity Robbiego, w tym duety: z Nicole Kidman oraz Garym Barlowem. Serdecznie zapraszam do posłuchania :)
____

Offline Aniks

• Użytkownik
Odp: Robbie Williams - 10 utworów (playlista)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2013, 18:49:54 »
Dziękuję, Puello, za fajny zestaw piosenek Robbiego Williamsa, które i ja lubię :)

Zaskoczona byłam, że bohater klipu "Road to Mandalay", grany przez Robbiego, brał naprawdę udział w napadzie na furgonetkę przewożącą dużą kasę, co okazało się w teledysku do piosenki "Eternity", której nie znałam. Do tej pory myślałam, że to była tylko senna zmora!

Bardzo mi się podoba klip "Something Stupid" Robbiego i Nicole Kidman. Jest piękny, subtelny i romantyczny. W latach 60-tych piosenkę tę rozsławili Frank i Nancy Sinatra, ale pierwotnie była ona śpiewana przez jej twórcę, Carsona Parksa, z żoną Gaile:

the original "Something Stupid" Carson & Gaile

Offline Puella Clara

• Moderator
Odp: Robbie Williams - 10 utworów (playlista)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2013, 21:23:48 »
Ooo... tego nie wiedziałam! "Something Stupid" kojarzyłam tylko z Frankiem Sinatrą. Dziękuję, Aniks, za ciekawy komentarz i za to miłe wykonanie piosenki przez Carsona i Gaile :)

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.