* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Wyspa dinozaura - 1  (Przeczytany 1268 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Wyspa dinozaura - 1
« dnia: Lipiec 20, 2013, 03:03:52 »

Wyspa dinozaura 1
___
Akcja filmu rozgrywa się na małej wulkanicznej wysepce leżącej na samym środku oceanu. To właśnie tu mieszka i pracuje uroczy, ale zwariowany Profesorek.
__

Został wygnany na wyspę przez zarozumiałego króla Pomponiusza, który wraz z wiernym sługą Gładziem zamieszkuje w mrocznym zamczysku. Kiedy pewnego dnia Profesor postanawia założyć na wyspie szkołę, oprócz swojego zaadoptowanego syna - Bartka przyjmuje do niej całą grupę nietypowych uczniów. Życie beztrosko upływa im na codziennych obowiązkach, dziecinnych zabawach i igraszkach oraz na nauce ludzkiej mowy. Aż do momentu, kiedy fale nieoczekiwanie wyrzucają na brzeg tajemniczy lodowiec. W jego sercu ukryte jest prastare jajo, które mieszkańcy wyspy natychmiast otaczają troskliwą opieką.

Offline Casper

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 433
Odp: Wyspa dinozaura - 1
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2013, 06:22:09 »
Obejrzałem cały:))) Super zabawa:)))

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Odp: Wyspa dinozaura - 1
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2013, 10:51:02 »
Pękałam ze śmiechu oglądając  ;D  Świetny film! Dla dzieci małych i dużych :)

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.