* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Sasha Strunin - 6 utworów (playlista)  (Przeczytany 2125 razy)

Offline Aniks

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 394
Sasha Strunin - 6 utworów (playlista)
« dnia: Lipiec 23, 2013, 18:29:10 »

Aby przejść do playlisty, kliknij obrazek :)
____Sasha Strunin (obecnie Alexandra Strunin), ur. w 1989 roku, jest polską piosenkarką pochodzenia rosyjskiego, choć płynie w jej żyłach również polska krew. Jej rodzice, śpiewacy operowi, zamieszkali wraz z małą córeczką w Poznaniu, gdzie dostali angaż w Teatrze Wielkim.

W latach 2005-2009 była wokalistką zespołu The Jet Set, z którym występowała m.in. w Konkursie Eurowizji. Sasha marzyła o śpiewaniu od dziecka, uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się gry na pianinie. Od kilku lat studiuje na Wydziale Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, a obecnie pracuje nad swoją drugą płytą solową.

Zapraszam do posłuchania kilku piosenek tej pięknej dziewczyny o wspaniałym głosie, pochodzących z albumu Sasha :)
____

Offline Aniks

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 394
Odp: Sasha Strunin - 6 utworów (playlista)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2013, 18:38:22 »
Sasha brała udział w programie Big Brother Vip, w którym pozostali uczestnicy bardzo ją polubili. Gdy przyszło jej opuścić program ze względu na projekt zawodowy, Marcin Miller, lider zespołu disco polo Boys, szybciutko ułożył dla niej i zaśpiewał piosenkę :)

Sasha się pakuje, Marcin śpiewa jej piosenkę

Offline Puella Clara

 • Moderator
 • *****
 • Wiadomości: 1353
Odp: Sasha Strunin - 6 utworów (playlista)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2013, 21:31:14 »
Bardzo fajne piosenki, śliczna dziewczyna o mocnym głosie! Dzięki, Aniks, za tę playlistę :)
Ciekawa jestem, jak się potoczy dalsza kariera Sashy, w jakim stylu muzycznym się odnajdzie...

Jeśli chodzi o "maskotkę" z piosenki "Boysa", to o ile sobie przypominam, była to chyba głowa (może rekwizyt teatralny) Salvadora Dali, która znalazła się w programie w bardzo określonym celu ;)

Offline Casper

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 433
Odp: Sasha Strunin - 6 utworów (playlista)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2013, 23:27:16 »
Cały urok pięknej, młodej i utalentowanej kobiety:)
Do posłuchania sobie i  pogapienia się przy pracy:)

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.