* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Leona Lewis - "Happy"  (Przeczytany 906 razy)

Offline Aniks

• Użytkownik
Leona Lewis - "Happy"
« dnia: Lipiec 29, 2013, 12:32:10 »

Leona Lewis - Happy (Oficial Video)
____
Leona Lewis (ur. 1985) – to urodzona w Londynie piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, początkująca projektantka mody i zwyciężczyni trzeciej edycji programu telewizyjnego The X Factor w Wielkiej Brytanii. Okrzyknięto ją najbardziej utalentowaną wokalistką spośród wszystkich dotychczasowych zwycięzców programu.

Piękny i wzruszający utwór "Happy", który chcę przedstawić,  pochodzi z jej drugiej płyty - Echo
____
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2013, 17:14:48 wysłana przez Aniks »

Offline Casper

• Użytkownik
Odp: Leona Lewis - "Happy"
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2013, 19:42:51 »
Wsłuchałem się uważnie w słowa:))
Bardzo emocjonalny świat młodej, pełnej pasji życia i pragnącej miłości kobiety:)
Dziękuję za podzielenie się . :)

Offline Puella Clara

• Moderator
Odp: Leona Lewis - "Happy"
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2013, 18:19:30 »
Piękna piosenka, śliczne wykonanie! Dziękuję, Aniks :)
Znam kilka utworów Leony Lewis. Zwróciła moją uwagę swoim silnym głosem o ciekawej barwie i przejmującym wykonaniem piosenki "Bleeding Love":

Leona Lewis - Bleeding Love

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.