* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Najpiękniejsze piosenki misia Colargola:)  (Przeczytany 1854 razy)

Offline Casper

• Użytkownik
Najpiękniejsze piosenki misia Colargola:)
« dnia: Sierpień 01, 2013, 16:25:52 »
     To chyba najfajniejsza
muzycznie dobranocka
 i rewelacyjne piosenki.
Tu cały zbiór!
Kliknij obrazek
by posłuchać na Youtube
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2013, 23:13:44 wysłana przez Casper »

Offline marylaossowska

• Maryla
Odp: Najpiękniejsze piosenki misia Colargola:)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2013, 08:20:45 »
Uwielbiam Colargola "od zawsze"  ;D .....a piosenkę "Colargol to właśnie ja, miś co zawsze śpiewać chciał, lecz choć bardzo kochał śpiew, wciąż fałszował pośród drzew, aż raz ptaków król dał mu flecik tak czarowny, że dziś mały miś śpiewa prawie jak słowik fiu fiu fiu fiu " podśpiewuję sobie często  ;D ;) Cudo!

Offline Teofil

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2013, 12:02:36 »
Ja też w dzieciństwie podśpiewywałem sobie tę pioseneczkę. Bardzo chwytna. Do dziś pamiętałem melodię, z tekstem gorzej :)

Offline Aniks

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2013, 22:25:42 »
Ja też lubiłam z córkami oglądać dobranocki, m.in. "Misia Uszatka" i "Coralgola".
Pierwszy z nich - "dorosły", ale drugi taki słodki, dziecinny, tak uroczo śpiewał. Dzięki za przypomnienie :)

Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.