* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Złota nędza...  (Przeczytany 1111 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Złota nędza...
« dnia: Sierpień 04, 2013, 10:37:22 »


Tak wielu potrzebuje pieniędzy na elementarne potrzeby, ale posiadanie bogactw nawet  w nadmiarze
nie rozwiązuje najważniejszego problemu: naszego miejsca w świecie Boga.
W nim jest się straszliwym nędzarzem, jeśli nie ma w w nas i w naszych czynach miłości, miłosierdzia i troski o innych ludzi.

Dziękuję hto2008 za użyczenie zdjęcia na licencji Creative Common.

Opublikowane na http://uczensokratesa.blogspot.com/

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.