* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Vitalie Rotaru (Tunguska E.M.S.) - "Digital Feelings"  (Przeczytany 3327 razy)

Offline Aniks

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 394
Vitalie Rotaru (Tunguska E.M.S.) - "Digital Feelings"
« dnia: Sierpień 07, 2013, 18:32:46 »
____
Tunguska Electronic Music Society (Tunguska E.M.S.) to rosyjska luźna grupa muzyczna utworzona w kwietniu 2007 w Moskwie przez kilku muzyków i kompozytorów w stulecie katastrofy tunguskiej, która komponuje "wolną (darmową) muzykę dla wolnych ludzi".
Do grupy może przystąpić każdy muzyk, któremu bliskie są jej ideały, poglądy i cele działania. Tworzona jest głównie muzyka instrumentalna typu chillout, electro i ambient.

Vitalie Rotaru, młody mołdawski muzyk, ukończył konserwatorium muzyczne, co oddaje jego piękna gra na fortepianie w utworze "Digital Feelings".  Zapraszam :)
____
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 20:50:46 wysłana przez admin »

Offline Puella Clara

 • Moderator
 • *****
 • Wiadomości: 1353
Odp: Vitalie Rotaru (Tunguska E.M.S.) - "Digital Feelings"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2013, 19:44:49 »
Ta muzyka mnie urzeka... co za śliczna melodia! Ja to w ogóle lubię fortepian, a już uwielbiam połączenie dźwięku klasycznego z elektronicznym :) Dzięki!

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Vitalie Rotaru (Tunguska E.M.S.) - "Digital Feelings"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2013, 21:50:28 »
Bardzo fajna muzyka i niezmiernie potrzebna do tworzenia filmów,
bo jest wolna!
Dziękuję, to duża pomoc dla nas.

Offline Aniks

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 394
Odp: Vitalie Rotaru (Tunguska E.M.S.) - "Digital Feelings"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2013, 02:59:29 »
Miło mi, że mi dziękujecie, ale jak to często bywa... trafiłam na tę muzykę przypadkowo.

Kilka lat temu zafascynował mnie pewien bajkowy zamek. Kiedy przygotowywałam o nim artykulik do działu "Perły architektury", młodsza córka pomogła mi znaleźć bardzo ciekawy klip o nim. Bonusem był piękny podkład - utwór "Sunrise" (zamieściłam go w dziale z muzyką ambient). Tak mi się to spodobało, że zaczęłam szukać czegoś więcej o Tunguska E.M.S. i odkrywać tę niezwykłą wolną muzykę :)

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.