* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Płonne nadzieje?  (Przeczytany 1295 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Płonne nadzieje?
« dnia: Sierpień 11, 2013, 17:45:52 »
____
Gdyby wszyscy politycy
mówili jedynie o sprawach,
na których się znają,
byłoby o wiele ciszej na świecie.

Groucho Marx
____
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 19:14:40 wysłana przez Puella Clara »

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Odp: Płonne nadzieje?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2013, 16:06:26 »
Politycy i my jesteśmy ze sobą powiązani. Ktoś na nich głosuje...  Wielu, w Polsce!, wybacza im kłamstwa i uważa za naturalne w tym "zawodzie"...
Trzeba karać nieuczciwych , ale im wychodzi strategia dziel i rządź. Niestety

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Odp: Płonne nadzieje?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2013, 20:27:39 »
Tak to jest... W demokracji ludzie niby sami wybierają sobie rządzących przedstawicieli, ale właśnie często są mamieni pustym gadaniem. Oczy otwierają się, gdy jest już naprawdę źle. Ale czy następnym razem będzie lepiej? To pytanie powraca przy każdej zmianie warty. Potrzeba nam chyba jednak więcej narzędzi kontroli władzy i demokracji bezpośredniej.

Ile wojen na świecie, ile zamieszek w różnych krajach, niepokojów społecznych, a nawet tylko zwykłego wystrychnięcia ludzi na dudka jest wynikiem nieodpowiedzialnego, celowo dezinformującego czy po prostu głupiego gadania polityków? Ludzi, którzy powinni wszystkie swoje talenty i siły oddać służbie prawdzie, pokojowi, rozsądnemu gospodarowaniu, i obywatelom swojego kraju, bo do tego zostali wybrani...


 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.