* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Aventura - "Obsesión"  (Przeczytany 881 razy)

Offline Puella Clara

• Moderator
Aventura - "Obsesión"
« dnia: Sierpień 12, 2013, 18:50:16 »

Aventura Obsession Video Oficial HQ Official Video HQ
____
Aventura jest dominikańskim zespołem, założonym w 1994 roku w Nowym Jorku. Grupa gra muzykę znaną jako bachata z domieszkami hip-hopu i R&B. Ich piosenki tworzone są głównie w języku hiszpańskim. W Europie największą sławę przyniósł im album We broke the rules, a zwłaszcza pochodząca z niego piosenka "Obsesión"
Jest kilka wersji teledysku do tego utworu, ale najfajniejszy jest ten na plaży :)
____

Offline Aniks

• Użytkownik
Odp: Aventura - "Obsesión"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 04:39:47 »
Ładna, melodyjna piosenka. Jak zwykle, Puelluś, dajesz te, które lubię. Dzięki :)

Ale fajną bluzeczkę ma wokalistka. Ja kiedyś uwielbiałam robótki ręczne, więc wydziergałam ich całą kolekcję. W jednej bluzce z różnokolorowych włóczek nie mogłam się pokazać w pracy, gdyż było dużo amatorek do jej kupna, a ja nie chciałam się z nią rozstawać. :)

Offline Puella Clara

• Moderator
Odp: Aventura - "Obsesión"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2013, 06:46:18 »
No tak, bluzeczka jest śliczna i fajnie wygląda przy ciemnej karnacji lub opaleniźnie. Ciekawa jestem tej wydzierganej kolekcji :)

Znalazłam jeszcze jedną, dość ładną piosenkę zespołu, ale już bez głosu Judy Santos, która zaśpiewała gościnnie jedynie w trzech utworach.

Aventura - El Perdedor

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.