* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Duch - Domovoy (2008)  (Przeczytany 2127 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Duch - Domovoy (2008)
« dnia: Sierpień 17, 2013, 06:04:59 »

Duch / Domovoy (2008) Wiecej filmow na FilmyTvOnline.pl
_
Autor kryminałów Anton Prachenko przeżywa twórczy kryzys. Nieoczekiwanie pojawia się płatny morderca o pseudonimie Duch, który pomaga Antonowi wyjść z tego kryzysu. Na jego oczach strzela do samochodu, w którym znajdują się 2 osoby. Zabójca staje się jego inspiracją. Pokazuje mu twardą prawdę o życiu. Od tego momentu pisarz i morderca stają się nierozerwalnie związani ze sobą.
_

Reżyseria: Karen Oganesyan
Scenariusz: Oleg Malovichko,
W rolach głównych: Konstantin Chabienski, Chulpan Khamatova, Vladimir Mashkov, Armen Dzhigarkhanyan   , Vitaliy Kishchenko, Ramil Sabitov, Oleg Chudnitsov, Anatoly Semenov
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2014, 19:59:56 wysłana przez Marcin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.