* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Przyjaciele Jezusa: Tomasz - Thomas (2001 )  (Przeczytany 2565 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Przyjaciele Jezusa: Tomasz - Thomas (2001 )
« dnia: Sierpień 17, 2013, 08:53:33 »
Film do obejrzenia w YT.

Przyjaciele Jezusa: Tomasz - film z napisami
 

Bohaterem filmu jest jeden z apostołów, który nie wierzył w zmartwychwstanie Pańskie, póki dotknął bok Chrystusa i nie zobaczył jego rany.
Po śmierci Jezusa Chrystusa na krzyżu Tomasz ucieka z Jerozolimy, podobnie jak i inni uczniowie.

Wszyscy wyznawcy spotykają się w domu, gdzie jeszcze nie tak dawno spełniali Ostatnią Wieczerzę. Potem Tomasz odwiedza grób Jezusa zaniepokojony plotką, że ktoś wykradł Jego ciało i przeniósł je do Galilei. Wkrótce Maria Magdalena obwieszcza uczniom, że Chrystus zmartwychwstał.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2014, 05:12:18 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.