* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Potwór - Il Monstro (1994)  (Przeczytany 1984 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Potwór - Il Monstro (1994)
« dnia: Sierpień 18, 2013, 05:38:08 »

Potwór-komedia.
_
40-letni Loris to nieśmiały ekscentryk i nieudacznik życiowy. Przypadkowo pada na niego podejrzenie o bestialskie morderstwa na tle seksualnym. By uzyskać dowód winy, policjantka Jessica zostaje sublokatorką Lorisa. Zgodnie z poleceniem przełożonych całe dnie chodzi po domu nago lub w seksownej bieliźnie, ale Loris nie próbuje jej nawet dotknąć. Zaprzyjaźniają się, a Jessica dochodzi do wniosku, że to nie on jest mordercą. Komisarz i policyjny psychiatra uważają jednak, że zdemaskowanie Lorisa to tylko kwestia czasu.
_

Reżyseria: Roberto Benigni
Scenariusz: Roberto Benigni, Vincenzo Cerami, Michel Blanc
W rolach głównych: Franco Mescolini, Michel Blanc, Gennaro Morrone, Dominique Lavanant, Jean-Claude Brialy, Laurent Spielvogel, Ivano Marescotti, Luciana Pieri Palombi
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 05:54:12 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.