* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Odrodzić upadłą cywilizację  (Przeczytany 1264 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Odrodzić upadłą cywilizację
« dnia: Sierpień 20, 2013, 15:30:35 »


Ilu ludzi zostało w naszej historii zamordowanych przez innych ? Na pewno setki milionów...  Żyjemy w upadłym świecie, często bez realnego udziału w  w duchowych wymiarach Miłości. Jak bardzo Jezus chciał to zmienić!  Wiedział ,  że będzie opór, również posuwający się do zabójstw, ale Ziemia musi wrócić do Życia!

Dziękuję Smoken Mirror za udostępnienie zdjęcia na licencji Creative Common.
Opublikowane na http://uczensokratesa.blogspot.com/ .

Offline Puella Clara

  • Moderatorzy
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Odp: Odrodzić upadłą cywilizację
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2013, 16:11:38 »
Niech ogień zapłonie, to jedno... Zapłonął. Miotały nim wiatry na różne strony, ale wiąż trwa. Przygasa jednak w różnych miejscach, a my musimy dbać, żeby go podsycać...

Ogień daje światło i ciepło, ale ogień też niszczy. Niech niszczy tylko to, co złe...

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.