* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Tym razem o zdalnym nauczaniu w G++ hangout  (Przeczytany 1438 razy)

Offline Casper

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 433
Tym razem o zdalnym nauczaniu w G++ hangout
« dnia: Wrzesień 01, 2013, 22:22:56 »
Google w pogoni za Facebookiem proponuje ciekawą możliwość - wideo spotkanie, gdzie jest możliwe nie tylko rozmawianie, ale też dzielenie okna i pulpitu. To ostatnie nie jest w najwyższej jakości. Jak to wygląda? Zobaczmy na długiej sesji uczenia zdalnie Krity.

Painting Hangout (Using Krita) - (Please, skip the first minutes, technical problems xD)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2013, 04:46:09 wysłana przez Casper »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.