* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Ralph Vaughan Williams - Sea Symphony No 1  (Przeczytany 1717 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2241
Ralph Vaughan Williams - Sea Symphony No 1
« dnia: Marzec 27, 2013, 04:02:47 »

Ralph Vaughan Williams - A Sea Symphony
____
Czteroczęściowa Symfonia morska powstała w latach 1903-1909 i jest pierwszą symfonią napisaną przez Ralpha Vaughana Williamsa. Składa się z części 1. Pieśń z wystwy i Pieśń wszystkich mórz, wszystkich okrętów 2. Samotnie na plaży nocą 3. W poszukiwaniu okrętu 4. Podróż do Indii. Teksty użyte w symfonii oparte są na poemacie Liście trawy Walta Whitmana.

____________
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2020, 12:33:38 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.