* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Imany - "You Will Never Know"  (Przeczytany 2355 razy)

Offline Aniks

• Użytkownik
Imany - "You Will Never Know"
« dnia: Sierpień 24, 2013, 06:07:10 »
____
Rodzice francuskiej piosenkarki oraz autorki tekstów, Imany (wł. Nadii Mladjao), pochodzą z Komorów. Jej pseudonim w języku  suahili odznacza "nadzieja". Muzyka Imany określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa, z którym dobrze się komponuje ciekawe, oryginalne brzmienie jej  głosu. Utwór "You Will Never Know" pochodzi z debiutanckiego albumu artystki The Shape of a Broken Heart (2011)
____
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 19:32:59 wysłana przez admin »

Offline Puella Clara

• Moderator
Odp: Imany - "You Will Never Know"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2013, 16:58:42 »
Znałam tę piosenkę i pamiętam, ze spodobała mi się "od pierwszego usłyszenia" :) Niepokoiła mnie jakaś smutna nuta w głosie Imany, ale dzięki temu czuć, że śpiewa od serca...
Dzięki, Aniks, że przedstawiłaś tę wokalistkę. Poszukałam teraz innych jej utworów i znalazłam... chyba równie ciekawe:

Ten bardziej folkowy, też z wyraźnym rytmem nadawanym przez gitarę, jak w "You Will Never Know":
Imany -Take care

Ten zaś typowo soulowy:
Imany - Ready for love
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2013, 17:41:20 wysłana przez Puella Clara »

Offline admin

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2013, 22:08:30 »
Dziękuję za zamieszczenie. Nie znałem tej wokalistki, ale od pierwszego słuchania mi się podoba, to mnie zachęca do poznania jej piosenek. Smutek, czy raczej głębokie przeżywanie tego o czym śpiewa nadaje specyficzny klimat. :)

Marcin
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2013, 00:01:26 wysłana przez admin »

Offline Aniks

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:58:19 »
Dziękuje Wam za miłe komentarze, a Puelli dodatkowo za oryginalne piosenki Imany. :)
Oprócz tego utworu, który umieściłam, znałam jeszcze "Please and Change" z zabawnym teledyskiem, który przedstawiam:

IMANY - Please and Change - Clip Officiel

Bardzo ucieszył mnie fakt, że 23 VIII w Sopocie Imany otrzymała Bursztynowego Słowika. Pokonała wiele gwiazd, w tym Amy Macdonald i Caro Emerald! Najzabawniejsze jest to, że dając piosenkę „You Will Never Know”… nie wiedziałam w ogóle o jej sukcesie na sopockim festiwalu, bo go nie oglądałam! Dowiedziałam się też, że Imany koncertowała już kilka razy w Polsce.
A oto jej występ z Sopotu:

Sopot Festival 2013 - Imany ( You will never know)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 16:25:24 wysłana przez Aniks »

Offline Puella Clara

• Moderator
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2013, 11:55:53 »
No to naprawdę niesamowite, Aniks! Miałaś "nosa" z tą piosenką! :) Ja też nie oglądałam festiwalu, może powtórkę dadzą...
Fajny jest ten teledysk do "Please and Change" ;)
Znalazłam w sieci jeszcze jeden ciekawy utwór Imany:

imany pray for help.wmv
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 15:12:16 wysłana przez Puella Clara »

Offline Casper

• Użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2013, 02:04:53 »
Fajne obrazki  i piosenka:) Klimat wyjątkowy :) Miłość, wolność i ... oryginalność.

Offline Casper

• Użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 27, 2013, 02:22:56 »
Ciekawy głos :) Pogodny nastrój :)
Fajna:)

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.