* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Nazi matki, nazi ojcowie  (Przeczytany 2631 razy)

Offline marylaossowska

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Nazi matki, nazi ojcowie
« dnia: Wrzesień 11, 2013, 22:10:54 »
_Plakaty rozwieszone w wielu miejscach Warszawy przypominają, że statystycznie każdego dnia II Wojny Światowej Niemcy mordowali kilka tysięcy polskich obywateli.

Plakaty - nieznanego autorstwa - cieszą się dużym zainteresowaniem warszawiaków i są chętnie czytane.
_

Plakaty o takiej treści powinny być rozlepione w innych stolicach europejskich, zwłaszcza w krajach w których kłamliwa niemiecka produkcja "Nasze matki, nasi ojcowie" była, jest lub będzie pokazywana. Prostowanie niemieckich kłamstw powinno być zadaniem polskich służb dyplomatycznych. Niestety na ich reakcję - jak wskazuje praktyka ostatnich kilku lat - nie możemy liczyć. Ministerstwo Spraw Zagranicznych pod kierownictwem Radosława Sikorskiego co prawda wydało 34 miliony złotych na usługi wizerunkowe czyli PR, ale dbaniem o dobre imię Polski na świecie nie jest zbytnio zainteresowane. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 11:59:09 wysłana przez marylaossowska »

Offline admin

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 243
Odp: Nazi matki, nazi ojcowie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2013, 00:14:18 »
Całą kasę wydali na poprawę wizerunku Tuska i PO, cygara i garnitury oraz polityczne sponsorowanie lizusowskich mediów, zawłaszczonych przez nomenklaturę komunistyczną i różnych dziwnych ludzi... Na resztę zabrakło kasy. Zresztą tyle tych reklam i spamu, że to już nikogo nie rusza. Ludzie ociężale, ale jednak powoli widzą, że towar prawdziwie wartościowy to nie ten tani i ładne opakowany, ale taki, który się sprawdził i długo oraz niezawodnie służy. Facet wyćwiczony przez marketingowców politycznych, poza retoryką i sugestywną, wyreżyserowaną mową ciała nie ma już nic do zaproponowania. Teatr jednego aktora już się znudził.

Zastanawiam się, czy nie powinno się wprowadzić podstawowego testu z wiedzy o kandydacie i jego dokonaniach, zanim dopuści się wyborcę do głosowania. Może to by odfiltrowało wyborców, którzy bezmyślnie wybierają jako swoich reprezentantów przypadkowych ludzi na gębę. Sondaże polityczne powinny być prawnie zakazane w mediach nie tylko na dzień przed wyborami, ale całkowicie pod karą dużej grzywny, dostępne jedynie w jakichś naukowych periodykach statystycznych. Politycy powinni być wybierani do zadań. Powinno się podzielić najważniejsze zadania w państwie na tematy i do każdego takiego tematu byliby wybierani kandydaci spośród zainteresowanych. W ten sposób zajmowali by się sprawami konkretnymi, a nie brylowali na parkietach jako samozwańczy celebryci, kłócący się ze sobą jak przekupy na rynku lub w różnych  "tańcach na lodzie" jakie się nam symbolicznie i dosłownie wciska w płatnej telewizji, jeszcze jako super show.

Marcin
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2013, 23:53:58 wysłana przez admin »

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Kwiecień 23, 2014, 18:48:14 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 17984 | Komentarze: 11

__Prorosyjscy separatyści ze wschodniej Ukrainy porwali pracującego dla telewizji informacyjnej Vice News amerykańskiego dziennikarza Simona Ostrovsky'ego. Od wielu tygodni reporter relacjonował kryzys na Krymie i we wschodniej Ukrainie.

Kolejne odcinki jego reportaży zatytułowanych "Russian Roulette" umieszczaliśmy na portalu: http://www.rzeczysedno.pl/index.php/topic,4254.0.html

Na zdjęciu po lewej zrobionym 13 kwietnia, reporter Simon Ostrovsky stoi obok zamaskowanego i uzbrojonego separatysty prorosyjskiego przed budynkiem milicji w Słowiańsku, 25 km od ukraińskiej granicy z Rosją. 
_
foto: Efrem Lukatsky/The Associated Press

...
Kwiecień 12, 2014, 21:28:55 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3171 | Komentarze: 1

__Pytanie o wolność mediów spotyka się w dzisiejszej Rosji z uśmieszkiem. Jeśli rozmawiasz ze zwyczajnym Rosjaninem będzie to uśmiech sceptycyzmu: "Wolność mediów? Wolność słowa? Nie bądź durny, nie ma czegoś takiego". Jeżeli rozmawiasz z dziennikarzem, szczególnie tym z prowincji, pracującym w państwowych mediach, uśmiech jest smutny i podszyty goryczą. Kryją się pod nim utracone zawodowe ideały i niemożność pisania o istotnych dla społeczeństwa sprawach, frustracja z powodu cenzury, wstyd ulegania nieustannej samocenzurze. Rosyjskie media technologicznie wkraczają w XXI wiek, ale telewizja cyfrowa, internetowe media czy błyszczące okładki czasopism ale mają bardzo mało wspólnego z wolnością słowa.
_

Dziennikarstwo w Rosji przeżywa poważny kryzys. Za...
Kwiecień 08, 2014, 22:04:51 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3613 | Komentarze: 2

Film jest echem podróży do Polski, zarejestrowanym okiem kamery Maggie Okulskiej. Oto jej reminiscencje z wędrówki po naszym kraju:

"Droga Polsko! Co za wibracje!
Żyjemy w dziwnym świecie, nie uważasz? Każdy z nas ma własne opinie na temat innych krajów, nacji, języków… i większość z nich pochodzi z tego co “ktoś powiedziałâ€ lub “gdzieś to usłyszałem” - a nie z własnego doświadczenia. Podróżując po świecie, spotykałam się z wieloma różnymi opiniami o Polsce (o “mnie” jako Polce) - negatywnymi i pozytywnymi. Urodziłam się w Krakowie, jednak od dziecka przemieszczałam się i mieszkałam w wielu miejscach. Osobiście, widzę siebie jako obywatelkę świata. Zatem postanowiłam na własne oczy zobaczyć, a także zdokumentować - jak jest obecnie w Polsce? Mianowicie, w 2012 spakowałam moją kamerę i wyruszyłam do Polski. W ciągu 2-tygodni przejechałam ponad 1120 km pociągiem, od morza do gór. Odwiedziłam duże miasta jak Gdańsk, Kraków, Warszawa;
...
Kwiecień 08, 2014, 21:21:28 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 7897 | Komentarze: 18

_Wstrząsający artykuł Piotra Lisiewicza o genezie katastrofy smoleńskiej, zacieraniu śladów i przywracaniu Polakom godności. Artykuł poniższy został opublikowany w Gazecie Polskiej.

Jako dopełnienie artykułu Lisiewicza gorąco polecam film Anity Gargas Anatomia Upadku.

Obie części filmu można obejrzeć tutaj: http://www.rzeczysedno.pl/index.php/topic,4372.msg7380.html#msg7380
_
foto: Filip Klimaszewski/Agencja Gazeta

Anatomia zbrodni - no to opowiem Wam, co zdarzyło się w Smoleńsku

Pijany Wania z zepsutym traktorem słuchający ruskiego disco, zdolny do bezmyślnej brutal
...
Kwiecień 08, 2014, 20:00:50 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3722 | Komentarze: 0

Rosyjska propaganda próbuje przekonywać cały świat, że mieszkańcy wschodniej Ukrainy są bardzo pro-rosyjscy. Kibice dwóch rywalizujących ze sobą klubów z tej części Ukrainy - Metalista Charków i Szachtara Donieck WSPÓLNIE pokazali co naprawdę myślą o Władimirze Putinie. Interesujące, jak ich wspólna przyśpiewka "Putin ch..." spodobała się władzom na Kremlu :) Okazuje się, że nie tylko w Polsce kibice piłkarscy są patriotami.Źródło: http://censor.net.ua/video_news/279777/lozung_putin_hulo_stanovitsya_lyubimoyi_krichalkoyi_ukrainskih_futbolnyh_fanov_video
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 35
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.