* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Perfekcyjna animacja upływu czasu i jego wpływu na twarz kobiety  (Przeczytany 2205 razy)

Offline Casper

• Użytkownik
Zobaczcie sami :)
Danielle

Offline marylaossowska

• Maryla
Odp: Perfekcyjna animacja upływu czasu i jego wpływu na twarz kobiety
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2013, 04:39:26 »
Casperku :) Wpływ upływu czasu na twarz kobiety? Czy może po prostu człowieka? Być może nie wiesz Casperku, duszkiem będąc, że czas obchodzi się równie okrutnie z mężczyzną jak i z kobietą....na grawitację i "zmęczenie materiału" nie ma rady  :( Eliksiru młodości, tak jak kamienia filozoficznego i perpetum mobile jeszcze nikt nie wynalazł :( Swoją drogą, dla mnie dość niezwykłe było to, że w dzieciństwie i młodości twarz na filmiku wyglądała bardzo orientalnie, no i mogła być równie dobrze twarzą dziewczynki/dziewczyny, jak i ładnego chłopczyka/chłopca. Natomiast w miarę upływu lat, twarz nabierała zdecydowanie europejskich rysów i była coraz wyraźniej twarzą kobiety. Bardzo ciekawa animacja!

PS. Oczywiście wiem, że Twój tytuł mówił o konkretnym filmiku, ale mówił też o zjawisku generalnym - wpływie czasu na twarz ludzką, stąd też moje dywagacje na początku tej notki :)  ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 04:44:21 wysłana przez marylaossowska »

Offline Casper

• Użytkownik
Odp: Perfekcyjna animacja upływu czasu i jego wpływu na twarz kobiety
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2013, 05:04:19 »
:)) Masz 150% racji. Ja tylko nazwałem obraz i nie miałem innych myśli przy okazji :) .

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.