* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: AlizĂŠe - Moi Lolita  (Przeczytany 1694 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
AlizĂŠe - Moi Lolita
« dnia: Wrzesień 14, 2013, 20:17:29 »

Alizee - Moi Lolita [napisy pl]
_
AlizĂŠe, a właściwie AlizĂŠe Jacotey, urodziła się 21 sierpnia 1984 w Ajaccio na Korsyce. Pamiętacie? W Ajaccio urodził się także Napoleon ;) AlizĂŠe, w przeciwieństwie do cesarza,  zdobywała kolejne kraje pięknymi, melodyjnymi piosenkami i swoim urokiem:) Jej pierwszy album Gourmandises ukazał się w 2000 roku i uzyskał we Fracji status platynowej płyty. AlizĂŠe, która zamilkła na 3 lata po urodzeniu córeczki w 2005, jest nadal jedną z najbardziej popularnych francuskich piosenkarek. Jej ostatni album to À cause de l'automne (Z powodu jesieni) znany także jako AlizĂŠe - Album 5.
_

Ciekawa jest historia piosenki "Moi Lolita". Mianowicie Mylène Farmer, gwiazda piosenki francuskiej, poszukiwała młodej kobiety do zaśpiewania piosenki "Moi Lolita" napisanej na podstawie książki Vladimira Nabokova. Muzykę do piosenki napisał Laurent Boutonnat. Gdy Mylène i Larent - duet królujący na francuskich listach przebojów od połowy lat 80, usłyszeli AlizĂŠe w programie Graines de star (ówczesna francuska wersja programu Mam talent) nadawanym z Korsyki, powierzyli jej wykonanie piosenki. Singiel wyszedł 4 lipca 2000 roku i okazał się wielkim, międzynarodowym sukcesem. We Francji sprzedał się w ponad 1 200 000 egzemplarzach.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2013, 20:34:26 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Odp: AlizĂŠe - Moi Lolita
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2013, 23:59:34 »
Fajnie się słucha:)

Offline łukasz_marek

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 128
Odp: AlizĂŠe - Moi Lolita
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2013, 15:40:33 »
:))) Ma warunki do śpiewania....fajna !

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.