* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Waimea Beach  (Przeczytany 2194 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
Waimea Beach
« dnia: Wrzesień 15, 2013, 03:29:18 »

Offline marylaossowska

• Maryla
Odp: Waimea Beach
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2013, 07:08:46 »
Och, nawet nie wiesz jaką przyjemność mi sprawiłeś! To jest miejsce moich marzeń. I mojej tęsknoty. Sześć kilometrów na północ od Waimea Beach jest najcudowniejsza "moja" plaża...Sunset Beach. Plaża Zachodu Słońca. Z ogromnymi puszystymi falami i cudownym białym piaskiem. A zachód słońca....nie, nie da się go opisać. Nawet nie próbuję. Cztery kilometry na południe od Waimea Beach jest malutka plaża, której nawet na mapie nie ma, ukryta w czarnych wulkanicznych skałach...gdy usiądziesz tam i w ciszy cierpliwie poczekasz, to z oceanu wychodzą żółwie, żeby wygrzać się w promieniach słońca.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2013, 09:04:48 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2013, 23:49:28 »
Internet daje częściową władzę nad przestrzenią . Hmmm ... mam ochotę spróbować uruchomić okna na Hawaje, to tak piękne miejsce na Ziemi że z pewnością jest tam wiele kamer internetowych lub innych form teleportacji :)

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:40:08 »
Sprawdziłam pogodę dla Waimea Beach....w tej chwili jest 27 stopni C i lekkie zachmurzenie : )
http://www.weather.com/weather/today/Waimea+HI+USHI0093 Och, jak chciałabym się tam teleportować!
U mnie, po upałach 30. stopniowych w ubiegłym tygodniu, jest obrzydliwe zimno, ok 16 stopni, ponuro i ciemno...brrrr

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2013, 22:28:22 »
Hawaje są takie piękne... Obiecuję postarać się o teleportację przynajmniej oczu do tego świata. :)

Maj 05, 2014, 06:20:08 wysłana przez Casper | Wyświetleń: 2731 | Komentarze: 0

CNN clip:

Kwiecień 29, 2014, 02:20:22 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 2255 | Komentarze: 0

An energy from the glass of dirty water?
Yes... From CNN

It can be really a change!
To have such thing at home... You can  live without bills from energy industry!
Kwiecień 29, 2014, 01:33:10 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 2214 | Komentarze: 0

They made human embryo from donor egg and skin cell!

Kwiecień 23, 2014, 21:43:45 wysłana przez Casper | Wyświetleń: 2324 | Komentarze: 0

The company-sized contingent will conduct training exercises with Polish counterparts and is visiting at the request of Poland. - Source: CNN.com
Kwiecień 11, 2014, 00:55:36 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 2174 | Komentarze: 0

Very interesting clip from CNN

4500 m depth of The Indian Ocean in this place!

If someone choose this place to hide plane, he thought  that is for eternity.
Not this time! New method of location from Doppler effect and this ping finding can do impossible!

Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.